koncert
iná akcia
Habana Social Club
Hviezda horúcich, cigarou zadymených nocí kubánskych klubov, obľúbenec kubánskeho ľudu č.1., skupina Habana Social Club pridala sólových tanečníkov zo svetoznámeho klubu Tropicana na svoje posledné svetové turné v roku 2024, a tak čaká na všetkých, ktorí chcú zažiť skutočný karibský zážitok so špeciálnou show.
Táto akcia sa konala v minulosti

Každý, kto bol na Kube, mohol zažiť jedinečný pocit života, ktorý prináša živé predstavenie kubánskej kapely: nezabudnuteľný, neporovnateľný, výnimočný zážitok. Životný inštinkt ľudí, ktorí prešli toľkými útrapami - napriek mnohým slzám a bolesti - je nezlomný, hlásajú bezpodmienečnú lásku k životu a hľadanie šťastia pri každom a pre Kubáncov sú hudba a tanec cestou k šťastiu. Každá z ich piesní je pravdivá príbehom života, v jedinečnom predstavení, ktoré zaujme každého diváka a prenesie ho do karibský ostrov.

Chavez Alberto Reyes, frontman skupiny v súčasnosti spieva na najslávnejšom kubánskom pódiu, El Guajirito, kde vstupné nie je nižšie ako 100 dolárov, čo je na kubánske pomery obrovská suma na kubánskej úrovni. Práve tu sa stalo to, čo nikto nečakal. Jedného dňa slávny americký producent navštívil nočný klub, kde počul Cháveza spievať naživo a zamiloval sa do jeho hlasu. Pokračovanie toho bolo, že v roku 2025 bude Alberto spievať vo vlastnej šou v Las Vegas. Habana Social Club sa teda zúčastní na obrovskom koncertnom turné v Európe za posledné.

Koncert je určený pre všetky vekové kategórie.

Odporúčame

Percussion Collective

So 3.8.2024 / Sad Janka Kráľa

TIP

FolkLab uvádza: PATRÓN

Ut 18.6.2024 / Tanečné divadlo Ifjú Szivek, Mostová 8

TIP

Kraak & Smaak Live (NL)

Št 14.11.2024 / Majestic music club

TIP

Punkáči deťom 2024

29.8.2024 - 31.8.2024 / Camping Rybníky, Opatovce

TIP