Citylife iPhone aplikácia

Citylife iPhone aplikácia dáva vždy aktuálnu odpoveď na otázku: čo sa deje v Bratislave a okolí? Obsahuje program všetkých kín, divadiel, klubov, galérií, koncertných sál a kultúrnych domov.

Aplikáciu Citylife.sk si môžete stiahnuť priamo z AppStore do svojho iPhone, môžete použiť aj QR kód, ktorý vás nasmeruje priamo na aplikáciu. Ak iPhone synchronizujete s počítačom, stiahnuť môžete aj na iTunes na tomto linku.

Aplikácia je zdarma, bez reklám.

 

V aplikácií nájdete všetky premietania filmov, koncerty, party, festivaly, výstavy, divadelné predstavenia, koncerty vážnej hudby a iné kultúrne a spoločenské podujatia, ktoré sa konajú alebo sa budú konať v Bratislave a v širšom okolí mesta.

 

Vyhľadávať môžete podľa typu akcie (Filmy, Koncerty, Výstavy atď.), podľa miest (Kiná, Kluby, Ga­lérie atď) a podľa dátumu v kalendári.

 

 

Podujatie aj miesta si môžete pridať k svojim obľúbeným, získate tak rýchly prístup k programu klubu či kina, alebo k zoznamu podujatí ktoré vás zaujali. Môžete sa spoľahnúť aj na náš aktuálny výber odporúčaných ak­cií.

 

Aplikácia je aktualizovaná na iOS 11. 

Ukážky: