CITYLIFE App pre Android

Citylife Android aplikácia dáva vždy aktuálnu odpoveď na otázku: čo sa deje v Bratislave a okolí? Obsahuje program všetkých kín, divadiel, klubov, galérií, koncertných sál a kultúrnych domov.

 

Aplikáciu Citylife.sk si môžete stiahnuť priamo z Google play do svojho telefónu, môžete použiť aj QR kód, ktorý vás nasmeruje priamo na aplikáciu. Google play link: na tomto linku.

 

Aplikácia je zdarma, bez reklám. Funguje na všetky verzie Androidu od verzie 2.2.

 

V aplikácií nájdete všetky premietania filmov, koncerty, party, festivaly, výstavy, divadelné predstavenia, koncerty vážnej hudby a iné kultúrne a spoločenské podujatia, ktoré sa konajú alebo sa budú konať v Bratislave a v širšom okolí mesta.

 

 

Vyhľadávať môžete podľa typu akcie (Filmy, Koncerty, Výstavy atď.), podľa miest (Kiná, Kluby, Ga­lérie atď) a podľa dátumu v kalendári. Citylife.sk Android app obsahuje aj funkciu search, teda fulltextové vyhladávanie v celom obsahu.

 

 

Podujatie aj miesta si môžete pridať k svojim obľúbeným, získate tak rýchly prístup k programu klubu či kina, alebo k zoznamu podujatí ktoré vás zaujali. Môžete sa spoľahnúť aj na náš aktuálny výber odporúčaných ak­cií.

 

 

Toto je prvá verzia aplikácie – čakáme na vaše pripomienky a podnety.

 

 

 

Ukážky: