festival
ησт α ωαѕтє∂ уσυтн
Festival je oslavou mladosti, rockovej hudby a bohom neutíchajúcej zábavy. Okrem muziky sa tešte na výstavy, performancie a náhodne zakopnutia.
29.06.2024, So

Vystúpia:

Eversame je mladá 4 členná kapela, ktorá je na scéne od septembra 2022, no založená bola už v roku 2018. Pohybujú sa v rôznych žánroch, ako napríklad indie, midwest emo či shoegaze. Za rok stihli vydať svoj debutový album “tell me where flowers are”, odohrať mnoho kluboých koncertov, ale aj festivaly ako Pohoda a Rock For People. Ich hudba, ako aj koncerty sú charakteristické najmä surovou energiou, melancholickým a nízko položeným spevom, inovatívnou basou, zasnenou gitarou s rôznymi efektami a to všetko dopĺňajú dynamické a intenzívne bicie. Naživo tak zloženie týchto prvkov vytvára intímne spojenie medzi kapelou a publikom.

Tapes
Bratislavská kapela ktorá vytvára vo svojej skúšobni “neskutočne neopísatelnú” hudbu, ktorá v sebe ukrýva širokú škálu zvukov a žánrov. Od jemných popových skladieb až po jazz, punk a všetko čo si poslucháč dokáže predstaviť… Jednoducho brutálne. Navyše čoskoro sa od tejto skupiny dočkáme debutového

Pipesh
Nová vlna beznádejnej renesancie punku z Košíc, ktorá sa narozdiel od svojich predchodcov nerozpadla po pol roku. Nenávidený faškami. Ovplyvnený košickou working class. HC/DIY/post/nepytajsamanic/anarcho/post2 punk. 

Cherries & Therapy je kombináciou žánrov alt rock, grunge a shoegaze. Závan čerešní sprevádzaný harmóniou gitary a basy spolu s prenikavým spevom obohatený rýchlymi bubnami už istú chvíľu cítiť v ovzduší malebného mestečka Žiliny.

Blve Velvet
Mladá kapela z Pezinka ktorá má rada hluk, zaujímavé texty a interakciu s publikom. Ich hudba sa nedá jednoducho definovať. Veľa ľudí ich nazýva typickým punkom, s čím sa úplne nestotožňujú. Sú otvorení experimentovaniu a ich hudba nie je len o hneve a nadávaní. Majú radi poéziu spojenú s krikom aj spevom a vyjadrovaním emócií.

Kovošrot
Štvorčlenná úderka zo severu. Nekompromisné vytupené riffy, kopance vo vzduchu, škaredý krik, bicie-delobuchy, príležitostné rozjímanie, melanchólia a twostep. Všetko v jednom.

Greyhole
Pohroma
Krtko Bain
Alten Kompoten

Vstupné: do 27 rokov 10€ / nad 27 rokov (a.k.a pre tých čo prežili) 15€*
*poplatok za prežitie

Odporúčame

Víno pod hviezdami 2024

2.8.2024 - 3.8.2024 / Vinohrady Pezinok

TIP

Božena Němcová: osobnosť – dielo - mýtus

16.5.2024 - 15.6.2024 / Univerzitná knižnica v Bratislave

TIP

Hledíková & Matejča

So 27.7.2024 / Záhrada Domu Albrechtovcov, Kapitulská 1

TIP

Noc architektúry a dizajnu

Št 20.6.2024 / Fakulta architektúry a dizajnu STU

TIP