letný festival
Rock pod kameňom 2023

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metalu a dobrej hudby môžu tešiť na Rock pod kameňom.

03.08.2023, Št - 05.08.2023, So
RO Sninské Rybníky, Snina

Dávku dobrej muziky rôznych štýlov si môžu návštevníci festivalu vychutnať 3. - 4. - 5. augusta 2023. Festival sa bude konať na zvyčajnom mieste v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov.

Malebné prostredie rekreačnej oblasti je ako stvorené  na ideálnu dovolenku. V susedstve festivalového areálu sa nachádza biokúpalisko, ktoré je ako stvorené na schladenie sa počas festivalových prestávok. V rekreačnej oblasti máte veľa možností prespania. Pre náročnejších návštevníkov je k dispozícii v bezprostrednej blízkosti areálu festivalu sú hotely, poprípade  chatky, ktoré sú ako stvorené na relax. 

Menej náročný návštevníci môžu využiť služby autocampingu, poprípade stanového mestečka, ktoré prevádzkujú súkromné osoby (ktoré nemajú nič spoločne s festivalom) v blízkosti festivalového areálu. V areáli festivalu sa nachádza veľa stromov, ktoré sa postarajú o príjemný chládok. Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Odporúčame

The Sound of Scape

15.6.2023 - 16.6.2023 /  Prüger-Wallnerova  záhrada ( Prügerka)

TIP

The Sisters of Mercy (UK)

Po 6.11.2023 / Majestic music club

TIP

Viva Musica! S. V. A. Trio: Urban Fusions

Ne 23.7.2023 /  Prüger-Wallnerova  záhrada ( Prügerka)

TIP