letný festival
Rock pod kameňom 2023

Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metalu a dobrej hudby môžu tešiť na Rock pod kameňom.

Táto akcia sa konala v minulosti

Dávku dobrej muziky rôznych štýlov si môžu návštevníci festivalu vychutnať 20. - 22. júla 2023. Festival sa bude konať na zvyčajnom mieste v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov.

Rock pod kameňom predstavuje nemeckú metalovú kapelu Kreator. Táto legendárna skupina je jednou z najinšpiratívnejších v oblasti thrash metalu. Ich rýchla a energická hudba ťa dostane až do morku kostí.
Svoju prvú nahrávku vydali už v roku 1985 a odvtedy si získali fanúšikov po celom svete. Sú známi aj svojimi úžasnými živými vystúpeniami, kde dokážu náladu na koncerte rozpáliť na maximum. 
Ich texty obsahujú rôzne tematické okruhy, ktoré sa týkajú života a ľudských emócií. Medzi najúspešnejšie albumy patria "Extreme Aggression", "Pleasure to Kill" a "Coma of Souls". Ak máš rád tvrdú hudbu a chceš sa nechať unášať atmosférou metalového koncertu, Kreator je pre teba tou správnou voľbou.

Na festivale ďalej vystúpia: Daniel Landa, Mofokiller, Horkýže Slíže, Alkehol, Bijouterrier, Törr, John Wolfhooker, Pain, Tomáš Klus, Me and That Man

Viac info

Vstupné: od 30€

Malebné prostredie rekreačnej oblasti je ako stvorené  na ideálnu dovolenku. V susedstve festivalového areálu sa nachádza biokúpalisko, ktoré je ako stvorené na schladenie sa počas festivalových prestávok. V rekreačnej oblasti máte veľa možností prespania. Pre náročnejších návštevníkov je k dispozícii v bezprostrednej blízkosti areálu festivalu sú hotely, poprípade  chatky, ktoré sú ako stvorené na relax. 

Menej náročný návštevníci môžu využiť služby autocampingu, poprípade stanového mestečka, ktoré prevádzkujú súkromné osoby (ktoré nemajú nič spoločne s festivalom) v blízkosti festivalového areálu. V areáli festivalu sa nachádza veľa stromov, ktoré sa postarajú o príjemný chládok. Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Odporúčame

Kraak & Smaak Live (NL)

Št 14.11.2024 / Majestic music club

TIP

Tri prasiatka

Po 27.5.2024 / DPOH

TIP

Pozsony Dance Club

24.6.2024 - 30.9.2024 / DPOH

TIP

Sensorium Festival 2024

Subdeck / Goetheho inštitút

TIP