letný festival
Pohoda 2021
Dvadsiaty štvrtý ročník Pohody sa presunul o rok. Všetky vstupenky ostávajú v platnosti. Zároveň tým, ktorí to potrebujú, organizátori garantujemú vrátenie plnej sumy za lístok. Info na konci článku, pod videami. Pozrite si, ktorí umelci už potvrdili svoju účasť v roku 2021.
08.07.2021, Št - 10.07.2021, So
planéta Zem

Nateraz potvrdené na rok 2021: 

 

Thom Yorke UK / Glass Animals UK / Jenny Hval NO / Richie Hawtin UK/CAN

 

slowthai UK / Floating Points UK / FKA twigs UK / TNGHT UK

 

The Libertines UK / Metronomy UK / Wolf Alice UK / Archive UK

 

Black Midi UK / Black Country, New Road UK / Kokoroko UK / Shame UK

 

Frank Carter & The Rattlesnake UK / Paupiére CAN / Paula Temple UK

 

Iva Bittová & Dunaj CZ / Hatari IS / Acid Arab FR / Injury Reserve US

 

Crack Cloud CAN / Shht BE / Poil FR  / Trupa Trupa PL / Bazzookas NL

 

Wooze UK / Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs UK / Pengshui UK / The Space Lady US

 

Asmâa Hamzaoui & Bnat Timbouktou MA / Marina Satti & Fonés GR / Liraz IL

 

Malox IL / Murman Tsuladze GA / Emel Mathlouthi TN / Tomáš Klus CZ

 

Organizátori pracujú na presunutí čo najviac na rok 2020 potvrdených umelcov na rok 2021.

Mená budeme presúvať k potvrdeným priebežne. Očakávame, ako dopadnú dohadovačky s umelcami ako napríklad:

Stormzy UK  /  ZHU USA / Kevin Morby USA

Likke Li SE /   / Yves Tumor USA / Chai JP

The Comet Is Coming UK /  JPEGMAFIA USA  / The HU MN

Parcels AUS /  Confidence Man AUS 

Oficiálna stránka festivalu

Prenesenie vstupeniek na budúci rok je tou najlepšou možnosťou, ako festival v týchto časoch podporiť a zároveň mať s predstihom lístok na ďalší rok. Možnosť prenosu sa týka všetkých typov vstupeniek vrátane parkoviska, či ubytovania. Vstupenky s obmedzeným vekom (Junior/Kids) kúpené pred 15. aprílom budú platiť aj v prípade, že ich držiteľ bude mať o rok viac.

Na prenos netreba realizovať žiadne kroky. Lístky, ktoré ich držitelia nevrátia do 15. 10. 2020, budú automaticky považované za platné.

Vyjadrenie festivalu o vrátení vstupeniek: "Rozumieme, že pre niekoho je v súčasnej situácii nevyhnutné vrátenie plnej sumy za zakúpené lístky v našom shope a cez našich oficiálnych predpredajov. Urobíme to s pochopením. Na našom webe nájdete v sekciách SHOP a Pohoda 20 → 21 formulár (záložka vrátenie lístkov) s inštrukciami na jeho vyplnenie. Sú tam uvedené postupy pre lístok zakúpený online, na festivale či v inom autorizovanom predpredaji.

Požiadať o vrátenie akéhokoľvek typu lístka môžete do 15. 10. 2020 (platí len pre lístky zakúpené cez náš shope resp. cez našich oficiálnych predpredajov). Takýto dlhý čas zavádzame s ohľadom na súčasné prísne opatrenia na Slovensku, no veríme, že poštovné a iné operácie budú o pár mesiacov realizovateľné jednoduchšie. Peniaze budeme vracať obratom, hraničná doba vzhľadom na opatrenia a možný vyšší záujem je 60 dní. Ďakujeme za pochopenie i trpezlivosť."


Ďalšou alternatívou, ako festivalu pomôcť (v prípade, že si vstupenku nemôžete ponechať), je možnosť darovať časť sumy z ceny lístka na pokrytie už vynaložených nákladov spojených s prípravami ročníka 2020. Rozdiel medzi cenou a darom pošleme podobne ako v prípade plnej refundácie najneskôr do 60 dní – spolu s darčekom z festivalového shopu (vrátane špeciálnej edície venovanej roku 2020). Ako v takomto prípade postupovať nájdete na webe festivalu v sekciách Pohoda 20 → 21 a SHOP.

Naďalej pokračuje predpredaj vstupeniek na budúci rok. Kúpa permanentky je ďalší spôsob, akým môžete podporiť prípravy presunutého ročníka. Keďže ide o presun ročníka, lístky v najlacnejších kategóriách už nebudú v predaji.

Odporúčame

Kým sa skončí leto + predfilm: Poetika anima

Kino Pezinok / Kino Lumière / Kino Záhoran

TIP

Divadelná Nitra 2020

25.9.2020 - 30.9.2020 / Nitra

TIP

Korn

So 29.5.2021 / Axa Aréna NTC

TIP

The Lumineers

Po 21.6.2021 / Axa Aréna NTC

TIP