letný festival
Festival Atmosféra 2021

Berúc ohľad na riziká spojené so šírením koronavírusu sa organizátori festivalu Atmosféra, ktorý sa pravidelne koná v Hontianskych Nemciach, rozhodli presunúť deviaty ročník festivalu na leto 2021. 

 
06.08.2021, Pi - 08.08.2021, Ne

Festival, ktorý Gretka Pavlovová začala organizovať vo svojich sedemnástich rokoch, postupne menil miesto konania. Prvé ročníky sa konali na miestnom futbalovom ihrisku alebo v kultúrnom dome pri účasti desiatok návštevníkov.

Dnes prvý augustový víkend získava prívlastok atmosférický a na čarovné miesto sa premieňa lúka neďaleko viníc v Hontianskych Nemciach. Netreba zabúdať, že cestu do tohto čarovného kraja merajú nadšenci festivalu z celého Slovenska. „Práve preto, že Atmosféra je výnimočným festivalom, už teraz premýšľame nad tým, ako ju vytvoriť v menšom a inak. Teraz je internet plný online vystúpení a my chceme ľuďom dopriať skutočný zážitok naživo, na našej lúke. Radi by sme aspoň nejako pomohli hudobníkom a dodávateľom, lebo táto situácia je veľmi náročná aj pre nich. A my si  už leto bez Atmosféry naozaj nevieme predstaviť,” dopĺňa Gretka Pavlovová. O ďalších krokoch budú organizátori informovať priebežne. 

Čo so zakúpenou vstupenkou? Máte tri možnosti

Sme veľmi vďační tým ľuďom, ktorí s nami do poslednej chvíle dúfali, že festival bude a bude v štandardnom rozsahu. Ďakujeme všetkým tým, ktorí si zakúpili vstupenky v predstihu,” hovorí Gretka Pavlovová. Ak majú návštevníci zakúpené vstupenky, organizátori pre nich pripravili tri možnosti, čo s nimi môžu spraviť:

  1. vstupenku môžu vrátiť a organizátori im vrátia peniaze;
  2. vstupenku si môžu preniesť na rok 2021 - bude platná;
  3. vstupenku si môžu ponechať a tým podporia organizáciu festivalu Atmosféra. 

Festival Atmosféra, 6. – 8. august 2021, Hontianske Nemce - Vinice

Odporúčame

Cobario

Št 13.8.2020 / Staromestské centrum KaV - Zichyho palác

TIP

Pussy returns - B-Complex bday throwback

So 25.7.2020 / Nová Cvernovka

TIP

Letné Shakespearovské slávnosti 2020

25.7.2020 - 12.8.2020 / Bratislavský hrad

TIP