koncert
Prezident Lourajder B-Day sesh
Pán Prezident mal narodeniny. Do ľavej ruky berie svoje nové platne, do pravej ruky Viktora z Trnavy. V Priore, na Kamennom v Bratislave oslávia život, budú púšťať beaty a ak chceš, môžeš si prísť kúpiť Lourajderov nový vinyl. Alebo len zavinšovať, pripiť si a pripiť sa a kývať hlavou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Prezident Lourajder je textár a skladateľ. Rapper a beatmaker. MC a producent. A pod inými menami, alteregami, aliasmi a pseudonymami je aj kadečo iné. Pedagóg, pacient, vizuálny umelec. Doma je v Prahe a v Bratislave. Doma je v hudbe. Vydáva ho TyNikdy a predtým aj Ajlavmjuzik alebo Bene z Modrých Hôr. Doma je na vinyle. V roku 2023 vydal svoj posledný album Interregnum.

Interregnum je zábavný park bez zábavy. Čierne zrkadlo mysle plné neatraktívnych atrakcií. Interregnum je bezvládie, cirkus kde nič nedáva zmysel. Časová os sa tu rozpadla, s hlavami kráľov hráme futbal. Vodcov sme stratili dávno a pomocnú ruku nám podáva fraktál. Kto mohol, ten utiekol. Kto nestihol utiecť zmenil sa na ladvinku revízora, fľašu z Lídla alebo na ministerku kultúry. Všetko horí. V kostole tancujú čerti, Ježiš drtí automaty, továreň je tu vševidiaci Boh. A my spolu sedíme na horskej dráhe a jazdíme cez to všetko. Je to šialené, čudné, smutné a krásne. Držte si klobúky, prichádza Interregnum!

Vstup voľný

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor DOT. Contemporary Art Gallery. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Dan Bárta & Illustratosphere (CZ)

Št 27.6.2024 / Pink Whale

TIP

Midi Lidi (CZ)

So 13.4.2024 / Šafko Klub

TIP

Vaše / Naše / Šesťdesiate (deň otvorenej výstavy)

So 9.3.2024 / Múzeum mesta Bratislavy (MMB)

TIP

Mary Lattimore (USA), Humming Amps (USA)

St 6.3.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry

TIP