koncert
letný festival
iná akcia
trh / gastro
PikNik na zámku
Vychutnajte si nedeľu plnú pohody a zábavy pre celú rodinu! Letným popoludním vás budú sprevádzať detské predstavenia, dobrá hudba, vôňa kulinárskych dobrôt a zaujímavá ponuka sprievodných aktivít. To všetko na nádvorí čarovného Smolenického zámku. Brány pre vás otvorí 14. júla o 13:30.
Táto akcia sa konala v minulosti

Paci Pac a Kaprálikovci. Pripravené majú vystúpenia plné pesničiek a zábavy, ktorými dokážu malých divákov zakaždým potešiť aj roztancovať. Podvečer už zámocké hradby rozozvučí Hudba z Marsu. Ich tvorba je plná pozitívnej energie a chytľavých refrénov, ktoré sú lahodnou sondou do vesmíru duše a vzťahov.

Piknik by sa však nezaobišiel bez niečoho chutného na zakúsnutie! Pre túto príležitosť na vás bude čakať pestrá ponuka chutných jedál aj oroseného osvieženia. Tradičnou súčasťou podujatia je tiež Remeselný trh, kde svoje výrobky odprezentujú lokálni remeselníci a predajcovia. Počas celého popoludnia sa môžete tešiť aj na sprievodné aktivity ako maľovanie na tvár či prehliadka zámku s výstupom na zámockú vežu.

Aby ste cestou na Piknik nemuseli blúdiť v smolenických uličkách, pripravili sme pre vás bezplatné záchytné parkovisko.

Program
14:30 hod - Paci Pac
16:30 hod - Kaprálikovci - Kozliatka a vlk
18:00 - Hudba z Marsu

------

Vstup: 9€

Lístky na podujatie budú dostupné aj na mieste. Deti do jedného roka majú vstup voľný.
Kapacita zámockého nádvoria je obmedzená.

Podujatie je súčasťou festivalu Smolenické kultúrne leto. Nebude však len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o solidarite. Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujeme 2% z ceny každého predaného lístka. Na mieste sa tiež môžete tešiť na Kreatívny kútik Nadácie Adeli a projektu Hendikup. Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

Odporúčame

Hrana

Pi 13.12.2019 / Majestic music club

TIP

Festival Áčko 2019

23.10.2019 - 26.10.2019 / Kinosála FTF VŠMU

TIP

Stará Hudba 2019

Ne 27.10.2019 / Pálffyho palác

TIP

Do divočiny

13.5.2019 - 30.4.2020 / Schaubmarov mlyn v Pezinku

TIP