koncert
Na srdci mi hraj! - zmena termínu
Podujatie Koncertná verzia Na srdci mi hraj!, ktoré sa malo konať v termíne 4. júna sa na základe vývoja predpovede počasia presúva na nový termín 9. augusta o 19:30. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nevyhovujúcemu náhradnému termínu môžu zákazníci požiadať o vrátenie peňazí. Túto žiadosť je potrebné odoslať do dňa 15.6.2024 (vrátane).
09.08.2024, Pi
Amfiteáter Trnava, Halenárska 20.
19:30

Koncertná verzia hudobno - divadelného predstavenia, ktoré videlo už viac ako 30 000 divákov. Inšpiráciou tohto koncertu bolo vypredané predstavenie v Amfiteáter Východná, ktoré videlo viac ako 5000 návštevníkov. Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, ktorý vám rozbúcha srdce a nechá vašu dušu tancovať! Koncertná verzia fenomenálneho hudobno-divadelného predstavenia "Na srdci mi hraj!" prináša všetky slávne hity posledného bohéma Karola Duchoňa.

Tentokrát odznejú počas jedného večera všetky hity posledného bohéma Karola Duchoňa z tohto predstavenia v podaní hlavného predstaviteľa Martina Gyimesiho a jeho hostí.

Spolu so speváčkou Ivanou Regešovou si zaspievajú známe duetá, ktoré Karol Duchoň spieval napríklad so Zdenkou Studenkovou či Evou Kostolányiovou. Druhou hosťkou je vynikajúca slovenská huslistka Lucia Harvanová.

Príďte spolu s Rozhlasovým Big Bandom Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča, ktorý s Karolom Duchoňom nahral takmer všetky jeho skladby a v časoch jeho najväčšej slávy bol aj jeho kapelníkom, osláviť umenie posledného bohéma Karola Duchoňa.

Každá nota, každý tón, každá melódia nesie v sebe kúsok Karolovej duše a vášne. Bol to nielen môj hudobný kolega, ale aj priateľ, ktorý mi dal neuveriteľné hudobné dedičstvo. Jeho tvorba žije ďalej v našich srdciach a my sme zaviazaní ju udržiavať nažive. Karol, tvoja hudba neprestane hrať!, uviedol, Vlado Valovič.
 
Účinkujú:

Martin Gyimesi, Ivana Regešová, Lucia Harvanová a Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviča
 
Podmienky:
V prípade nepriaznivého počasia pred konaním podujatia sa podujatie presunie na iný termín a vstupenky zostávajú v platnosti.  V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

Odporúčame

Na konci s dychom

Ut 16.7.2024 / T3 - kultúrny prostriedok

TIP

Božena Němcová: osobnosť – dielo - mýtus

16.5.2024 - 15.6.2024 / Univerzitná knižnica v Bratislave

TIP

Erik Binder: Obrazy z tohto sveta a odinakadiaľ

5.6.2024 - 28.6.2024 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác

TIP

A Place To Bury Strangers (USA) & Wine Fault

Ut 6.8.2024 / Pink Whale

TIP