koncert
Mr. Symarip & Chancers AKA

Sám veľký Roy Ellis a.k.a. Mr. Symarip príde roztancovať bratislavský klub Re:fresh v sprievode Chancers AKA, nástupcov legendárnej pražskej úderky The Chancers, ktorá vlani po 20 rokoch ohlásila svoj koniec. To všetko doplnia miestni DJs svojou pestrou selekciou.

20.09.2019, Pi


MR. Symarip
Roy Ellis, rodák z Jamajky, ozajstný rudeboy s neuveriteľným životným príbehom, člen britských The Pyramids/Symarip, spevák, trombonista, zakladateľ žánru skinhead reggae - to je len zlomok toho, čo by sa dalo o tomto naozaj pozoruhodnom pánovi povedať.
Na konte má okrem iného legendárne songy ako Skinhead Girl, Stay With Him, Must Catch a Train či Skinhead Moonstomp z rovnomenného albumu, z ktorého sa predali milióny kusov.
Na Slovensko zavíta táto energická ikona svojho žánru úplne prvýkrát, takže si túto historickú udalosť nenechajte ujsť!

Chancers AKA
Legendárnych pražských The Chancers pozná v našich končinách asi každý. Kto ich sleduje pozornejšie, vie, že v septembri minulého roku ohlásili po 20 rokoch svoj koniec a posledný nadupaný koncert odohrali práve s Royom Ellisom, Rhodou Dakar a ďalšími na akcii Rudeboy Paradise #1 na Streleckom ostrove v Prahe. Nejednému vernému fanúšikovi a fanúšičke určite ukvapla slzička, ale skvelou správou je, že títo šikovní chlapci a dievča to ani zďaleka nezavesili na klinec, usilovne skúšali ďalej a vymýšlali nové pesničky. Pracovný názov tohto nového hudobného telesa je zatiaľ Chancers AKA.

The Ugly Selectors
Známa bratislavská úderka v zložení Herry, Frenky a Basha si už za gramofónmi v domovskom meste aj v zahraničí čo-to odkrútila a pozná zopár osvedčených receptov, ako z vyberaných hitov ska, reggae, soulu a panku ukuchtiť poriadny žúr až do rána.

Dance Craze Soundsystem
Matador bratislavskej ska scény Joe ´67, ktorého srdcovkou je hlavne klasické britské 2tone ska, sa spojil s milovníkom rocksteady a skinhead reggae Rankin Andym, a spoločne im to pod hlavičkou Dance Craze Soundu parádne funguje.

Selector Conqueror
Ostrieľaný selektor z Komárna žijúci momentálne v Prahe miluje romantické lovesongy, čo vás chytia za srdiečko, ale aj nadupané riddimy, ktoré nenechajú nikoho sedieť. Príďte sa presvedčiť na vlastné uši!

Klub sa otvára o 21:00.
Presný line-up pribudne neskôr.

---------

Vstup:
Počet lístkov bude obmedzený na 150 ks.
Prvých 50 lístkov bude v predaji za 12€, zvyšných 100 až do vypredania za 15€.

Odporúčame

Roger Waters Us + Them

St 2.10.2019 / Kino Lumière

TIP

Special Place/ Chemistry

Pi 4.10.2019 / Nová Cvernovka

TIP

Cirkus Scapin

22.10.2019 - 22.10.2019 / DPOH Mestské divadlo

TIP

Lamb (UK)

Po 25.11.2019 / Majestic music club

TIP