koncert
Mňága a Žďorp: Best of tour
Mohli by sme tu skopírovať text o kapele, ale načo? Na Mňáge si vyrástol kedysi, a do teraz si pamätáš texty z prvých dvoch albumov. Tak sme spravili koncert postavený na Made in Valmez a Furt rovně! Normálne stroj času. Ešte bolo Československo.
Táto akcia sa konala v minulosti

Kedysi dávno sa rozhodli, že sa stanú kapelou Mňága a Žďorp na cestách. Veľké štadióny ich nelákali. Preferovali blízky vzťah s fanúšikmi, s ktorými sa môžu stretnúť v kluboch. Vyjadruje to ich pankáčsku náturu. Mňága a Žďorp sú už viac ako tridsať rokov na javiskách. Prinášajú horko-sladko-trpké životné skúsenosti. V hudbe spojili folkový svet a rockový drive. Výsledkom sú originálne pesničky s úprimnými textami.

Frontman Petr Fiala vraví, že je dôležité nájsť si v živote svoje miesto a ich miesto je na pódiu pred ľuďmi. Spolu so svojimi spoluhráčmi pred nich predstupoval v rôznych životných etapách – radosť striedal smútok, melanchóliu nahrádzal optimizmus, a naopak. Darí sa im oslovovať nových fanúšikov a starnúť s tými vernými, ktorých si získali ešte debutom Made In Valmez.

Vstupné: 17€

Odporúčame

Punkáči deťom 2023

23.8.2023 - 26.8.2023 / Camping Opatovce

TIP

Konformista

Ne 18.6.2023 / Slovenské národné divadlo - Činohra

TIP

Viva Musica! EnsembleSpectrum

So 15.7.2023 / Bratislavský hrad

TIP

13 Year Cicada (DE)

Ut 6.6.2023 / T3 - kultúrny prostriedok

TIP