koncert
Bad Karma Boy
Juraj Marikovič alias Medveď známy zo skupín Para a Sako patrí medzi najplodnejších autorov slovenskej scény. Bad Karma Boy založil spolu s Adelou Tihlárikovou, hrajú slovenské piesne s osobitou atmosférou, ktorým nechýba hitový potenciál.
Táto akcia sa konala v minulosti

Bad Karma Boy vydal na jar 2013 svoj eponymný debut, ktorý bol hneď zaradený medzi najpríjemnejšie prekvapenia domácej alternatívnej scény a ocitol sa v niekoľkých výročných česko-slovenských rebríčkoch najlepších nahrávok. Skloňovala sa v nich osobitá atmosféra chytľavých pesničiek so slovenskými textami, zaujímavé zvukové plochy a nástroje ako omnichord, vibrafón, ondes či kalimba.

Čoskoro prišli vystúpenia na Grape festivale, Pohode, Colours of Ostrava, ale aj v zahraničí na jednom z najväčších európskych showcase festivalov Tallinn Music Week.

Odvaha a chuť experimentovať neopustila Bad Karma Boy ani pri treťom albume Prekrásny nový svet. Kapela na ňom ohlásila spoluprácu s producentom Pištom Kráľovičom a spevu sa prvýkrát ujala aj klaviristka Adela Tihláriková.

Vstup voľný

Odporúčame

Semblant

Pi 25.9.2020 / Randal Club

TIP

Boxer a Smrť

Št 20.8.2020 / T3 - kultúrny prostriedok

TIP

Nu Dance Fest 2020

A4 - priestor súčasnej kultúry ...

TIP