iná akcia
Vianoce v Blumentáli
Dobro zvíťazí nad zlom počas decembrových večerov na Námestí Mateja Korvína. Tu nájdete svet rozprávok uprostred mesta, ktorý deťom prinesie známy rozprávkar Braňo Jobus. Okrem neho sa o pohodovú atmosféru postarajú aj hudobné formácie Silent Trio, Ludo Kuruc Band a Ricco & Claudia. Vstup voľný.
Táto akcia sa konala v minulosti

Sledovanie vystúpení vám spríjemnia aj tradičné pochúťky vianočných trhov, ktoré budú dotvárať atmosféru Zimného BlumentaLIVE.

Vianoce v Blumentáli štartujú už 4. decembra, všetky aktuálne informácie nájdete aj na Facebook page BlumentaLive.

Program:

Koncerty (začiatok vždy o 18:00)

Silent Trio (4., 12., 19. decembra)

Silent Trio vzniklo oficiálne v júli 2012 stretnutím troch hudobníkov, predtým pôsobiacich v rôznych skupinách. Odvtedy majú za sebou stovky vystúpení na Slovensku i v zahraničí. V ich pravidelne dopĺňanom repertoári sa nachádzajú skladby známych svetových, slovenských aj českých skupín a interpretov od 60-tych rokov minulého storočia až po súčasnosť, rôznych hudobných žánrov.

Ludo Kuruc Band (5., 11., 18. decembra)

Ludo Kuruc Band je tribute to Frank Sinatra & Karol Duchoň, patrí na Slovensku medzi najúspešnejšie hudobné formácie. Kapela na eventovom trhu pôsobí od roku 2007. Tvoria ju známi špičkoví profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami. Pripravte sa na najpopulárnejšie „swingovky” nezabudnuteľného Franka Sinatru ako aj na najväčšie hity slovenskej legendy Karola Duchoňa.

Ricco & Claudia (6. a 20. decembra)

Duo Ricco a Claudia vzniklo počas česko-slovenského kola X-Factoru v roku 2014, kde sa stali striebornými finalistami. Duo sa v X-Factore 2017 v Maďarsku stalo absolútnym víťazom. Claudia momentálne pracuje na debutovom sólovom albume, z ktorého je vydaných niekoľko úspešných singlov.

Rozprávky pre deti s Braňom Jobusom

Vždy o 17:00 v dňoch 4., 5., 6., 11., 12., 18., 19. a 20. decembra

Branislav Jobus je slovenský spevák, hudobník a spisovateľ. Literárne debutoval v roku 2006 knihou Láskavé rozprávky. Ovtedy vydal ďalších dvanásť knižných titulov. Azda ani nemusíme pripomínať, že stvoril postavu Muflón Ancijáš, ktorého milujú mnohé deti.

V rámci Vianočných trhov na Námestí Mateja Korvína pozývame všetky deti na milé Mikulášske divadelné predstavenie, ktoré sa začne 6.12. o 16:00 hod.

Príďte osláviť spolu s detičkami tento deň. Okrem Mikuláša sa o príjemnú atmosféru postará vyhrievaná terasa a vianočné trhy plné jedla a pitia. A na deti, ktoré poslúchali, bude čakať aj sladká odmena.

Zmena programu vyhradená. Vianočné trhy budú pre vás pripravené každú stredu, štvrtok a piatok v adventnom období. Info na Facebook page BlumentaLive.

 

Odporúčame

Katedrálny organový festival Bratislava 2020

13.8.2020 - 24.9.2020 / Dóm sv. Martina

TIP

Nech je svetlo

Po 17.8.2020 / Nová Cvernovka

TIP

Nu Dance Fest 2020

A4 - priestor súčasnej kultúry ...

TIP

Otis Laubert

11.8.2020 - 24.9.2020 / Galéria NOVA

TIP