iná akcia
Ružinovské rybárske slávnosti a MDD

V Ružinove obľúbené Rybárske slávnosti sa aj tento rok spojili s Medzinárodným dňom detí. 

Táto akcia sa konala v minulosti

Ružinovské rybárske slávnosti a medzinárodný deň detí prinesú v sobotu 3. júna do Amfiteátra pri Štrkoveckom jazere v Ružinove program pre deti aj dospelých a skvelé jedlá z rýb.

Podujatie zaháji súťaž detí v chytaní beliciek, ktorú pripravil Slovenský rybársky zväz. Pre deti sú taktiež pripravené nafukovacie atrakcie, tvorivé dielne, súťaže, športové hry, či Farbičkový koncert speváčky Mia. 

V súťaži vo varení halászlé sa stretnú tradičné ružinovské tímy, ktoré budú medzi sebou súperiť o najlepší kuchársky tím. 

Návstevníci sa taktiež môžu tešiť na kuchársku show šéfkuchára z Rybárskeho cechu a vystúpenie legendárnej zábavnej kapely Senzus. Vrcholom večera bude koncert legendy slovenského folku Allana Mikušeka, ktorý spolupracoval s mnohými osobnosťami ako Michal Tučný, Lucie Vondráčková, František Nedvěd a spieval na legendárnom koncerte Johnnyho Casha v Prahe.

Ružinovské rybárske slávnosti a deň detí nájdete už v sobotu 3. júna doobeda od 8.00 h pri Štrkoveckom jazere. Organizátorom podujatia je Cultus Ružinov, MČ Bratislava-Ružinov a Ružinovský športový klub. Vstup bude zadarmo. Viac na cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Cultus Ruzinov, a.s.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Pentagramček

Pi 2.7.2021 / Kulturák

TIP

Hooverphonic

Ut 5.10.2021 / Majestic music club

TIP

Krajina nomádov

Kino Lumière / Kino Mladosť

TIP

Letné Shakespearovské slávnosti 2021

5.7.2021 - 2.8.2021 / Bratislavský hrad

TIP