iná akcia
Game of Thrones Quiz

Aký nápis zdobí erb Starkovcov? Čo znamená Valar Morghulis? Ako sa volajú Daenerysine draky? Ktorý nemŕtvy ľadový drak zničil Múr? Je Jon Snow mŕtvy? Ktorú postavu si zahral slovenský kaskadér Vladimír Furdík?

 

06.10.2019, Ne
Dunaj˜
18:00

Poznášte odpovede a nebojíte sa pobiť o odmenu? Tak vstúpte do Siedmich kráľovstiev a ukážte, že vo vás horí duch bojovníka. Nazhromaždite vojsko kamarátov, vytaste svoje najsilnejšie zbrane a zasadnite na Železný trón.

Otázky na kvíze budú čerpať primárne zo seriálovej verzie Game of Thrones, ale pripravte sa aj na pár otázok vychádzajúcich z kníh. Primárne je kvíz v slovenskom jazyku a zo slovenského prekladu, nebude však problém akceptovať aj odpovede z originálneho znenia (v anglickom jazyku) a tiež z českého jazyka.

Ak sa chcete pridať, zabaviť sa a súťažiť o ceny, kúpte si lístky a následne prihláste svoj tím prostredníctvom formulára.
Kvízu sa môžu zúčastniť tímy po dvoch alebo štyroch členoch.
Cena lístka je 6 € na osobu.
Pravidlá kvízu tu.

Večerom bude sprevádzať Matej Ohrablo.
V minulosti pracoval pre portál Fičí, pre ktorý točil a strihal rôzne zábavné skeče a ankety. Dnes pracuje pre denník SME, kde najprv pôsobil ako jeden z dvoch hlavných video editorov, neskôr vymenil video za audio a pomohol rozbehnúť úspešný podcastový projekt denníka SME. Momentálne zastrešuje produkciu a postprodukciu už známym podcastom ako napríklad Dobré ráno, Klik či Dejiny, ale vyskúšal si aj rolu moderátora v podcastoch Za volantom alebo Pozeráme Game of Thrones.

Podujatie na Facebooku

Odporúčame

The Young Gods (CH)

Ne 1.12.2019 / Majestic music club

TIP

Mesiac fotografie 2019

29.10.2019 - 2.11.2019 / Bratislava

TIP

Prezident Lourajder

So 28.9.2019 / .klub pod lampou

TIP