iná akcia
kurz / workshop
Akadémia Jablotron: Staňte sa špecialistom na alarmy!
Staňte sa špecialistom na alarmy. Certifikované školenie aj v Bratislave! Láka vás začať montovať alarmy prestížnej značky Jablotron? Chcete sa stať certifikovaným odborníkom v tejto oblasti? Tak si do svojho diára poznačte termín najbližšieho školenia: 2. a 3. apríla v Bratislave
Táto akcia sa konala v minulosti

Staňte sa špecialistom na alarmy. Certifikované školenie aj v Bratislave!

Láka vás začať montovať alarmy prestížnej značky Jablotron? Chcete sa stať certifikovaným odborníkom v tejto oblasti? Tak si do svojho diára poznačte termíny najbližších školení: 2. a 3. 4. 2019 v Bratislave.

Staňte sa odborníkom na montáž alarmov Jablotron a zaraďte sa do elitnej skupiny špecialistov, ktorí sú vyhľadávaní pre najrôznejšie montáže. Stačí sa registrovať na stránke www.jablotron.sk a dva dni sa naplno venovať zaujímavému školeniu.

Samotné školenie sa pozostáva z dvoch dní nabitých informáciami a ukážkami z praxe.  Získate tak ucelený prehľad o jednotlivých komponentoch, montáži ako aj riešení praktických problémov. Odborníci vám vysvetlia všetky potrebné pojmy, nevyhnutnú legislatívu, obchodné podmienky a princípy doplnené o skúsenosti z praxe. Druhý deň školenia uvidíte názornú ukážku inštalácie alarmu a nástroje ako Jablotron uľahčuje život svojim montérom pri predaji a inštalácii. Na konci seminára môžete získať certifikát, ktorý vás oprávňuje nielen k montáži alarmu, ale je tiež kľúčom k zázemiu a podpore od Jablotronu. Certifikovaným partnerom Jablotron totiž poskytuje bezkonkurenčné výhody, ktoré sa dozviete na školení.

2. a 3. 4. 2019 v Bratislave (Vienna House Easy, Galvaniho 28, 821 04 Bratislava) od 8:00 do 17:00

Prihlásiť sa môžete tu, prostredníctvom online prihlášky na webstránke Jablotron.

Odporúčame

Bratislavský majáles 2019

3.5.2019 - 5.5.2019 / Tyršovo nábrežie, Bratislava

TIP

Signall_FM Night: Technimatic /UK

So 11.5.2019 / VM Ľ. Štúra - Mlyny, Staré Gru...

TIP

Bratislava 1919 - Pripojenie k Československu

13.2.2019 - 19.5.2019 / Stará radnica

TIP

PechaKucha Night Bratislava vol.43: Mužskosť

Št 16.5.2019 / Nová Cvernovka

TIP