film
Láska nebeská
Po 20 rokoch od svojej premiéry sa do kín vracia kultový vianočný hit o rôznych podobách lásky s hviezdnym hereckým obsadením a úžasným soundtrackom v remastrovanej verzii
Táto akcia sa konala v minulosti

Romantická komédia „Láska nebeská“ s vtipom odhaľuje citové vzplanutia v období vianočných sviatkov. Milenci a milenky, manželia a manželky, otcovia a synovia, rockové hviezdy a ich manažéri, tí všetci prežívajú nejednu „Lásku nebeskú“, ale hneď desať jej rôznych podôb.

Vianoce v Anglicku. Zopár týždňov pred ich príchodom sa už vonku dejú nezvyčajné veci. Niektorí sa zamilujú, potom sa rozídu, iní sú zase beznádejne osamotení a stále niekoho hľadajú. Tento film je príbehom ôsmich ľudí, ktorí počúvajú hlas svojho srdca. Hlavnou postavou príbehu je novozvolený premiér (Hugh Grant), ktorý nevie dať najavo to, čo cíti voči svojej novej asistentke Natalie. Jeho strašia sestra Karen (Emma Thompson) zase pomaly prichádza na to, že jej manžel Harry (Alan Rickman) flirtuje s pracovníčkou jeho kancelárie Miou. Jamie (Colin Firth) je zase spisovateľ, ktorý opustí svoju partnerku po tom, čo ju pristihol pri nevere a odcestuje do Francúzska, kde chce napísať román, ale začne si tam s portugalsky hovoriacou slúžkou Aureliou... a to je len začiatok.

Love Actually, Veľká Británia / USA / Francúzsko, 2003, 135 min, 15+, titulky
Réžia:
Richard Curtis
Hrajú: Colin Firth, Emma Thompson, Keira Knightley, Bill Nighy, Martin Freeman, Rowan Atkinson

Film na ČSFD

Odporúčame

Lazarus (Divadlo Aréna v DPOH)

Ne 3.3.2024 / Divadlo Aréna

TIP

Štyria malí dospelí

27.2.2024 - 28.2.2024 / Kino Film Europe

TIP

Godspeed You! Black Emperor (CAN)

Št 18.4.2024 / Majestic music club

TIP

Marko Blažo - Celý človek

16.2.2024 - 19.5.2024 / Slovenská národná galéria Bratislava

TIP