film
Bastardi: Reparát

Bývalý učiteľ Majer je prepustený z väzenia v rámci prezidentskej amnestie. Vonku nikoho nemá, celá jeho rodina je mŕtva. Prekvapivo sa ho ujme bývalý rómsky spolužiak Ivan, ktorý žije a pracuje v rómskom gete ako asistent učiteľa. Ivan naliehavo potrebuje Majerovu pomoc. Denne bojuje proti drogám, ktoré sa šíria medzi mladými Rómami, a proti rastúcemu násiliu. Dobre pozná všetky problémy rómskej komunity.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
16.03.2023, Št


Chce, aby mu Majer pomohol s ich vzdelávaním. Ich spoločným cieľom je znovu otvoriť školu, v ktorej Majer kedysi učil a istý čas ju aj viedol. Nie všetci však s ich plánom súhlasia. Majer a Ivan však o najväčšom probléme nemajú ani potuchy. Bývalý mafiánsky boss Dostal zistí, že Majer je na slobode. Chce len pomstiť smrť svojho syna a vnuka.

Bastardi: Reparát / Česká republika / 2023 / 86 min.

Réžia: Tomáš Magnusek

Hrajú: Tomáš Magnusek, Zdeněk Godla, Jiří Krampol, Erik Karvai, Petr Reif, Gabriela Gášpárová, Tereza Ševčíková, Barbora Mottlová, Eva Čížková,Jaroslava Obermaierová, Ota Jirák, Peter Bažo, Jan Přeučil, Igor Bareš, Karlos Vémola, Natálie Grossová, Carmen Mayerová

Odporúčame

Uprising 2024

30.8.2024 - 31.8.2024 / Zlaté piesky

TIP

NeferNefer & Burlesque Show

16.5.2024 - 15.6.2024 / Red Cat Cabaret Club

TIP

Generácia Z: Krása nevídaná

Ne 26.5.2024 / DPOH

TIP