film
Ava: bez súcitu
Hollywoodska hviezda Jessica Chastain ako elitná nájomná vrahyňa Ava. Je sexi, smrtonosná a od svojej tajnej organizácie dostáva tie najnebezpečnejšie zabijácke úlohy.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
06.08.2020, Št

Ava je nebezpečne sexi a stretnutie s ňou prežije len málokto. Pracuje ako nájomná vrahyňa, ktorá pre tajnú organizáciu likviduje vybrané ľudské ciele a je v tom výnimočne dobrá. Dostáva tie najdelikátnejšie prípady – obvykle „kravaťákov“ z vysokých biznisových kruhov. Ava pracuje bez súcitu, rýchlo, čisto a nenápadne – v rôznofarebných parochniach, chic nohavicových kostýmoch alebo v elegantných večerných šatách. Po jednej neúspešnej akcii sa ale karta obráti. Organizácia, pre ktorú Ava pracovala, potrebuje zahladiť stopy. Oficiálne sa má niekde ukryť, vziať si voľno a odpočinúť si. Neoficiálne ju chce šéf organizácie poslať na odpočinok navždy a celkom bez súcitu urobí z Avy ďalší cieľ na likvidáciu.

Ava: bez súcitu (Ava), USA, 2020, 96 min.
Réžia:
Tate Taylor
Obsadenie: Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich, Geena Davis, Common, Jess Weixler, Joan Chen, Diana Silvers, Ioan Gruffudd, Matt Lindquist

15+

Film na Čsfd.cz

 

Odporúčame

Meno

So 31.10.2020 / Štúdio L+S

TIP

Odvrátená strana mesiaca

Po 26.10.2020 / GUnaGU

TIP

Samotári

Kino Pezinok / Kino Mier Modra

TIP

Iva Bittová & Dunaj

Št 21.1.2021 / Ateliér Babylon

TIP