koncert
festival
Sharpe 2023

Priestory bratislavskej Novej Cvernovky v apríli opäť ožijú hudobným festivalom a konferenciou. Sharpe prinesie prehliadku kvalitnej a progresívnej súčasnej hudobnej tvorby zo Slovenska aj zahraničia, v spojení s konferenciou pre hudobných profesionálov.

20.04.2023, Št - 22.04.2023, So

Koncerty v ateliéroch, kabinete či na dvore bývalej školy. V ikonických priestoroch bratislavskej Novej Cvernovky sa v apríli uskutoční už šiesty ročník hudobného festivalu a konferencie SHARPE.

Okrem mladých hudobných talentov z celej Európy organizátori opäť pozvali aj mnohých hudobných odborníkov. SHARPE tak vytvára na Slovensku priestor na prezentáciu hudby nielen fanúšikom, ale aj odbornej verejnosti a promotérom z celého sveta.

Vstupenky

 

 

Od iných hudobných podujatí sa odlišuje SHARPE jeho víziou prispieť ku kvalite domácej hudobnej infraštruktúry, podporovaním vzdelávania, rozvoja a spolupráce. Organizátori túto víziu napĺňajú prostredníctvom konferencie, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou festivalu. SHARPE tak vytvára priestor na odborné diskusie, workshopy a oficiálne aj neoficiálne stretnutia medzi interpretmi, hudobnými odborníkmi a fanúšikmi.

Okrem oznámenia noviniek spustil SHARPE aj predpredaj vstupeniek na ročník 2023 v dvoch variáciách. Festival pass na hudobnú časť sa začína predávať za 29 € (early bird). Pro Pass, ktorý umožňuje vstup na celý festival, teda hudobnú časť aj konferenciu, stojí 59 €. 

Odporúčame

Pohoda_FM live s Danielom Kordíkom

Ut 31.1.2023 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

TIP

Kopny! Buchny! Ric!

Ne 5.2.2023 / DPOH

TIP

Dealer

Kino Mier Modra / Kino Pezinok

TIP

Nebojsa

St 15.2.2023 / Slovenské národné divadlo - Činohra

TIP