divadlo
Vyučovanie dony Margarity
Satirická hra brazílskeho autora Roberta Athaydeho, v ktorej sa divadelná sála mení na školskú triedu a publikum na žiakov. Oľga Belešová ako učiteľka na základnej škole Dona Margarita, ktorá chce žiakov vzdelávať podľa svojských metód.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
28.04.2023, Pi

Vitajte na vyučovaní Dony Margarity, učiteľky na základnej škole, ktorá svojich žiakov vzdeláva svojským spôsobom. Na dvojhodinovke od nej dostanete praktické rady do života na príkladoch z biológie, histórie, geografie a matematiky.

V inscenácii zámerne nepoužívame hudbu, aby diváci mali od príchodu čo najautentickejší pocit návratu do školy, vrátane zlých asociácií, keď trpeli pod učiteľskou autoritou.

Dĺžka predstavenia: 2 vyučovacie hodiny po 45 minút, 15 minútová desiatová prestávka

Réžia: Mária Záchenská

Účinkuje: Oľga Belešová

Vstupné: 15€

Divadlo bez masky je jedným z najmladších nezávislých profesionálnych divadiel v Bratislave. Založené bolo v auguste 2022 bez stáleho súboru s cieľom uvádzania súčasných divadelných hier svetových autorov v slovenskej premiére. Žánrovo sa orientuje na činohru s komornejším obsadením (do 5 hercov).

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Divadlo bez masky. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

MyBeat Clubbing: 360

Pi 31.5.2024 / Šafko Klub

TIP

Colours of Ostrava 2024

17.7.2024 - 20.7.2024 / Dolní Vítkovice, Ostrava

TIP

Generácia Z: Sused, ktorého nechcem

St 22.5.2024 / DPOH

TIP

Nicholas G. Winton - Sila ľudskosti

Št 23.5.2024 / Kino Nostalgia

TIP