divadlo
Útek od divočiny
Stále ťažšie a ťažšie, s väčšími rozpakmi, oslavujeme akýkoľvek technologický pokrok ľudstva. Všetko sa pomeriava predovšetkým škodami, ktoré človek svojou aktivitou napácha.
Táto akcia sa konala v minulosti

Každodenná spotreba = nárast záťaže celého systému. Je riešením vzdať sa pobytu v spoločnosti a individuálne utiecť do prírody? Alebo je to len alibizmus - zdanlivé zbavenie sa zodpovednosti? A koľkí vlastne môžu takto odísť a aké to je - žiť v/o samote? Aké nástrahy na človeka čakajú, čo sa človek naučí a dozvie, čoho je ochotný vzdať sa? Do akej miery sme závislí na permanentej komunikácii s rodinou, priateľmi, známymi, ale aj so svetom - pahltní po neustálom príjme impulzov, správ, informácií - zaháňajúc strach z nudy, zastavenia... A čo na to P. O. Hviezdoslav? A čo na to iní ? O tom všetkom s jedným hercom v opustenej synagóge, ktorou kráčali dejiny. Tomáš Turek tu premýšľa a spieva, kam vlastne ďalej v(y)kročiť... A... A baví ho to.

Útek od divočiny
Réžia:
Šimon Ferstl
Obsadenie: Tomáš Turek

Dĺžka podujatia: 2 hod.

!!!Na predstavenie vás berie autobus, ktorý zastaví pri VŠMU na Zochovej ulici. Buďte vybavení rúškami a dobrým zdravým. Očakávať môžete aj teplomer. Autobus vás zoberie aj naspäť. Čas v evente ráta aj s presunom. Príďte prosím na čas.

Odporúčame

Bratislava v pohybe 2020

4.10.2020 - 20.10.2020 / Bratislava

TIP

Divadelné storočie: stopy a postoje

28.2.2020 - 30.6.2021 / Historické múzeum SNM

TIP

#somtu

So 3.10.2020 / FK Nostalgia

TIP

Noc výskumníkov 2020

27.11.2020 - 27.11.2020 / Stará tržnica

TIP