divadlo
Panikári - chlapská odpoveď na Klimaktérium

Príbeh troch kamarátov a ich pochybností, o tom ako ostať skutočným mužom.

Táto akcia sa konala v minulosti

Myslíte si, že ste na dne? Myslíte si, že vám vo vašich manželských alebo partnerských problémoch už nikto nedokáže pomôcť? Myslíte si, že všetky účinné terapie, ako dostať svoj vnútorný život do rovnovážneho stavu, už zlyhali? Myslíte si, že je nad vaše sily zdolať krízu stredného veku? Ste na omyle! Všetko sa to dá zvládnuť s ľahkosťou osviežujúceho humoru a s prieraznosťou kvalitnej fínskej vodky. A to pri sledovaní súčasnej fínskej komédie Panikári, ktorá teší milióny smiechuchtivých divákov po celom svete. 

Ako si zachovať svoje chlapské JA! Ako nepodľahnúť diktátu stresu, nadmerným pracovným povinnostiam, neskutočným nárokom alebo obludným očakávaniam okolia. Ako sa v dnešnom dynamickom svete nenechať prevalcovať ženami. Ako s nimi komunikovať, porozumieť im, preniknúť do ich vnútra... Ako im lichotiť, vládnuť, dobývať ich... Ako prepojiť tieto dva na prvý pohľad rozdielne svety. Nepostihnuteľný vesmír kabeliek a nekonečný oceán pív! 

Vtipná hra, ktorá nenechá nikoho na pochybách, že dobrí kamaráti, dobre mienená rada a dobrá zábava ešte nevymreli. Ani nevymizli z našich javísk.

PANIKÁRI je komédia o súčasníkoch a o ich zábavných riešeniach aktuálnych problémov. Naši hrdinovia sú možno občas smiešni, dojemne trápni, ale predovšetkým dojímavo ľudskí . Sú sebaironicky zábavní. Dokonca si pritom aj spievajú. Známe hity s novými textami, ktoré poodhaľujú ich tajné túžby a skryté sny. A vy sa pritom skvele bavíte!

Mika Myllyaho: Panikári
Réžia:
Svetozár Sprušanský
Účinkujú: Jakub Rybárik, Juraj Hrčka, Marcel Ochránek

Dĺžka podujatia: 2 hod. a 45 min s prestávkou

15+

----------

Vstupné: 12€ / 15€

Odporúčame

Caribou

Pi 4.2.2022 / Edison Park

TIP

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

St 22.6.2022 / Majestic music club

TIP

Latentné revolúcie

5.11.2021 - 30.1.2022 / GMB - Pálffyho palác

TIP

Účet

Po 20.12.2021 / Štúdio L+S

TIP