trh / gastro
Festival Káva, Čaj, Čokoláda "Tradične / Netradične"

Milí kávomili, čokožrúti, čajíčkari. Interiér čarovnej Starej tržnice v srdci Bratislavy sa na dva dni zmení na najväčšiu kávovú, čokoládovú a čajovú udalosť roka.

 

15.11.2018, Št - 16.11.2018, Pi

Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzlujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády sa bude vznášať v okolí Starej tržnice od 10:00 do 20:00 .
Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podlahnite s nami čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Na festivale si okrem iného môžete spraviť radosť množstvom remeselných výrobkov, ručne vyrábaných šperkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou ale aj umením.
Celodenný sprievodný program vás prevedie novými trendami, tradičnými postupmi, alternatívnymi metódami a bohatou kultúrou. Pripravené pre vás budú diskusie, prednášky, súťaže, workshopy, cestovateľské kiná, hudbu a mnoho ďaľšieho.
Prídite spoznať najlepších baristov, pražiarov, chocolatierov, či teatendrov. Venujte tieto dva dni sebe, objavte nové chute, relaxujte, zabávajte sa.

- prednášky
- diskusie
- súťaže
- degustácie
- workshopy
- cestovateľské kino
- food pairing
- show
- Dj’s
- chillout zóna
- umelecké expozície
- literatúra
a mnoho ďaľšieho.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor MARKO Production, s.r.o.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.