party
Roller Disco: Pool Party Edition
Predstav si farebné miesto, kde vládne čistá láska a hrdosť. Miestnosť je naplnená hmlou, tvoje telo sa hýbe do rytmu hudby, svetlá z disko gule sa odrážajú na kolieskové korčule a ty žiariš. Očakávaj, že v sobotu večer na diskotéke uvidíš krásnych ľudí bezstarostne si užívajúcich tanečnú horúčku.
Táto akcia sa konala v minulosti

Korčuliarsky workshop

Od 17:00 do 18:00 ťa bude korčuliarka Natali Dani vyučovať základné tanečné kroky, ktoré zvládne každý začínajúci korčuliar a neskôr počas večera si ich bude vedieť užívať do house a disco rytmov. *Ak si požičiavate kolieskové korčule, odporúčame prísť o 15 minút skôr.

Rollerdisco

Požičovňa korčulí bude otvorená od 17:00 do 22:00, no roller rink sa otvorí až po workshope o 18:10. Na pomoc s prvými korčuliarskymi krokmi, ti budu počas celého večera označení korčuliari a korčuliarky z klubu Ahojwlrd. Ak ťa však nezaujíma tanečná technika na dvojradových korčuliach, pokojne si prines aj inline korčule a uži si rýchlu jazdu v kruhu.

Discothéque

Od 23:00 sa parket uvoľní pre tanečníkov a iných disco maniakov, ktorí sa prídu zabaviť už bez korčulí.

Téma - Pool party

Po tom, ako sa cez deň vyhreješ na terase Kácečka˜, sa môžeš premiestniť dovnútra, kde ťa rovnako ako teplé slnko zahreje pohyb na korčuliach a hot house a disco beaty. Aj keď je priestor dobre klimatizovaný, budeš sa chcieť vyzliecť (pokojne aj do plaviek) a schladiť studeným letným drinkom. Môžeš si priniesť aj nafukovačku a odložíš si ju pri bazéne, kým sa budeš zabávať.

Po 23:00 sa všetci disco maniaci presunieme do prednej časti Kácečka - k baru˜.

Hudobný groove celého večera nám vytvoria disco a house beaty od DJ Freezy, DJ Makepeace a DJ Oosh.

Freezy
Inak ako Freezy ho jeho priatelia nenazvú. Prezývka vznikla ešte v jeho mladosti a vystihuje ho aj v jeho DJ-skej kariére. Medzi klubovú komunitu sa dostal cez ľudí okolo legendárneho Účka a Subclubu. Je odchovaný na illegal parties a SlovTekk-u, kde postupne cibril svoj hudobný vkus. S pribúdajúcimi skúsenosťami v hraní sa stal jedným z rezidentov bratislavského Nu Spiritu. Marek Víger v obľube mieša mimoriadne tanečné štýly. Sleduje a vníma svoje publikum, na ktoré reaguje. Rád poteší poslucháčov jemnou chill hudbou v bare, a naopak v klube vie roztancovať dav veselým houseom, kde nechýba energický vocal. Mohli ste ho však vidieť aj na mnohých párty, kde dominuje techno, ktoré mu nie je cudzie. Pre Freezyho je dôležité, aby mali ľudia z jeho hrania príjemný zážitok.

Makepeace
Pred tým, ako sa Makepeace dostala k selekcii hudby, sa venovala tancu a tak organizátori Roller Disco dúfajú, že si spoločne užijú večer aj na korčuliach pomedzi DJkine hudobné vstupy. Makepeace je rezidentka v klube Radosť s vlastnou akciou Make peace love & music. Preferuje rýchlejšie prudko tanečné tempo v hudobnom žánri house a techhouse. Jej selekciu významne ovplyvnili žánre ako chicago house, disko a hip-hop. V minulom roku ste ju mohli vidieť a počuť na Mestských hradbách pod Bratislavským hradom, počas párty Sunset Boulevard v UFO nad Dunajom, na najväčšom českom festivale Beats 4 Love, alebo v legendárnom pražskom klube Studio 54.

Oosh
Popri organizovaní a dozeraní na chod tejto krásnej udalosti nás OOSH bude baviť svojou disco a house selekciou, medzi ktorou nájdeš aj známejšie beaty, ktoré ťa nenechajú sedieť v pokoji. Horúčku sobotňajšej noci počas Roller disco nám OOSH priniesol počas všetkých Kácečkových korčuliarskych eventov, no len málokto vie, že prvýkrát korčuliarom udával rytmus a good vibes svojou hudbou v športovej hale minulý rok a sprevázdal ich aj na outdoorovej akcii Roller Disco okolo fontány v Parku Andreja Hlinku. DJ OOSH sa často objavuje aj na iných bratislavských eventoch a v prepojení s lokálnymi priateľmi a DJmi tvoria aj vlastné udalosti pod menom Hudobná výhova. Jeho škála hrania sa pohybuje hlavne medzi disco, italo, deep house a chicago.

Manifesto
1. Príďte na diskotéku
2. Buďte otvorení neznámym hudobným zvukom
3. Rešpektujte a ľúbte jeden druhého
4. Zatancujte si na kolieskových korčuliach
5. Počas jazdy na kolieskových korčuliach na parkete nie sú povolené žiadne nápoje
6. Spoluvytvárajte vibrácie a vyjadrite sa outfitom
7. Roztancujte svoje srdce