party
letný festival
Radosť Summer Open Air
Aj tento rok sa môžete tešiť na ďalšie pokračovanie festivalu Radosť Summer Open Air, na ktorom vystúpi jeden z najlepších live actov súčasnosti - Stef Mendesidis. Jeho matrix image, precízny sluch a skill ho predurčuje k tomu, aby ti ponúkol zvuk, ktorý je za hranicami tejto reality.
Táto akcia sa konala v minulosti

Program:

Stef Mendesidis live act (Klockworks, UA)

Hedlajner na tento rok bol skutočne ťažký oriešok. Ako skombinovať kvalitu a zároveň prihliadať aj na súčasný trend a sound ? Stef bol trefa do čierneho a to hneď dva krát.
Zohnať ho nebola sranda a svoje hrania si pečlivo vyberá. Tu ide skutočne o jeho charakter a pointu kam techno patrí a kde ho zahrá. O tomto svedčí aj jeho kalendár a pravidelné hrania v Berghaine. Aktuálne vystúpi so svojím Live actom, ktorý je svižný a úderný, žiadne dlhé stop time nečakaj. Tu to proste šlape od začiatku do konca. Podľa nás k nám prichádza najlepší live act na aktuálnej scéne.

Matt & Vaclav
Dvaja životom ostrieľaní heartbreakeri, ktorím to hudobne neskutočne ladí. Ich sound je presne to, čo aktuálnej techno scéne chýba. Nič prvoplánové, len kvalitné, valivé a poctivé techno. Už prvé beaty ti dajú jasný signál, že tento večer bude proste pecka. Daj sa do pohody a nalaď sa, večer len začína..

Spacer 
Je inovátor, dj a promóter v jednej osobe.
Skúsenosti zbiera v rôznych techno svetoch bratislavskej scény. Pôsobí v Novej Cvernovke, Radosti, Fuge aj Waxe. Vďaka čomu má naozaj veľký prehľad o aktuálnych trendoch a vkuse raverov. Jeho sety sú vždy precízne vyskladané publiku na mieru. Ani teraz nečakaj nič iné!

Majsko & Proxima B
Neveríme na náhody a preto keď vzniklo toto magické B2B spojenie na skúške nového mixpultu v Radosti vedeli sme, že tak to má byť! Tebe ich predstavíme na Zlatých pieskoch ale bacha! riziko, že z nich úplne odpadneš je nebezpečne vysoké! Ani nevieme povedať kto je lepší, nie je to žiaden závod trackov. Hrajú sa, láskajú a poláskajú aj teba dokonalou symbiózou.

Hasky
Tesne pred setom headlinera, keď doladí všetky festivalové drobnosti, prevezme miesto na stagi Hasky - organizátor festivalu a hnací motor Radosti. Môžu aj pomaranče pršať, ale v momente ako sa postaví za mixážny pult ťa dostane jeho charizma, povalí jeho sound a rozbláznia jeho tanečné kreácie.
Nie je to žiadne protekčné miestečko a projekty ako Mestské hradby či Warehouse hovoria sami za seba. Pridaj k tomu vydrillovaný skill, ktorý predvádza s úžasnou show a je vymaľované.

Miklei
Po Stefovi to bude riadne nadupané a Miklei rozhodne nepoľaví. Na prvom slovenskom Boiler Roome rozsekala dav na padrť. Jej vystúpenie na Pohode len potvrdilo, že to nebola náhoda a jej osud je proste dostávať dav do varu.

Signate 
Dj - producent - promoter & vizionár. Tento človek spôsobil regulérnu revolúciu na strednom slovensku.
Jeho limity sú niekde za našou slnečnou sústavou a big room sound aký páli do davu je perfektná bodka za našim rodinným festivalom.

Afterparty v Radosti s Techno Gang - DJs Bari & Barmann.

Vstupné: predpredaj 20€ / na mieste 25€