party
Rádio_FM Night
Najbližší piatok trinásteho vôbec nebude nešťastný, práve naopak, čaká nás prvá klubová noc nášho obľúbeného Radio_FM v tejto sezóne! Tentokrát s hiphopovou príchuťou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Svoje sety s prímesou juke či brokenbeatu vám počas noci naservírujú páni ARTIST3, HUGO HYPETRAIN, DŽUNYA G a v neposlednom rade DJ VEC.

Vaše vnemové ústrojenstvo a parket počas noci roztrhá známa tanečná trojica RUDE BOYS v zložení Spunkey BKP, Romski a Otec Mirec.

FB event

--------

Vstup: 6€
18+

Artist3
Využíva svoje telo všemožnými spôsobmi. Je to uznávaný tanečník, známy za hranicami našej krajiny, milovník hudby a tak isto moderátor relácie BezPozy_FM na vlnách Rádia FM a diskusnej relácie o slovenskom tanci Dišputy Otca Mirca. Svoju lásku pre hudbu pretavil do aktívneho DJingu a ako ambasádor Universal Playground SOUND už stihol hrať napríklad vo Frankfurte, Salzburgu, Prahe či známych kluboch Slovenska.

Hugo Hypetrain
Hugo Hypetrain hrá temné melódie pôvodom z južnej strany Chicaga a severnej strany Londýna. Vysoké tóny nehľadaj, na Rádio_FM Night sa bude tento DJ pohybovať výhradne v spodných frekvenciách minimalistického DnB a Juke s presahmi do alternatívneho hiphopu a UK garage.

Dzunya G
Rodený Zvolenčan, ktorý z malebného mestečka na strednom Slovensku do nášho hlavného mesta presídlil a na seba po prvýkrát upozornil ako resident spoza DJ desku dnes už legendárneho klubu Spojka. V jeho freestylových setoch kombinuje širokú škálu hudobných žánrov bez rešpektu k BPM. Najčastejšie sú to hiphop, bass music, footwork, trap, jersey club, electronic,... Okrem DJingu sa už takmer dekádu venuje koordinácii projektu Red Bull Music Academy v Čechách a na Slovensku. Za posledné dva roky organizoval lokálnu adaptáciu tohto projektu pod názvom Bass Camp v Prahe a Bratislave. Na jednom pódiu vystupoval s menami ako Daddy G (Massive attack), Kode9, DJ Shadow, či The Prodigy.

Dj Vec
Rapper, DJ, hudobný producent a jedna z najvýraznejších postáv slovenského hip-hopu. V roku 1997 vydal spolu s Midim album Trosky, ktorý už dnes zaraďujeme medzi hip-hopovú klasiku. V roku 2001 sa ako DJ prebojoval na svetové finále DMC v Londýne. Neskôr začal vydávať veci pod vlastným pseudonymom. Na konte má albumy Dobré ráno (2005), Funkčný veterán (2008), Stereo farbo slepo (2012) a EP Domáce potreby (2016), ktoré ocenili nielen fanúšikovia, ale i kritici. Nahrávka Stereo farbo slepo si vyniesla ocenenie Album roka a Nahrávka roka v kategórii Hip-Hop / Rap / R'n'B na Radio_Head Awards 2012, o štyri roky neskôr zabodovalo v rovnakej kategórii aj osobné EP Domáce potreby. Ľudí si získal tým, že v jeho hudbe i textoch nedominuje ego, ale myšlienka a názor, a to všetko s dávkou nadhľadu.

Rude Boys
Romski, Spunkey a Otec Mirec! To je trojica slovenských tanečníkov, ktorých netreba moc predstavovať. Fúziou ich atómovej energie a grime-ovej hudby vznikla kolaborácia, ktorá roztrhá parket a vaše vnemové ústrojenstvo.