party
výstava
PureHeart
Výstava mladých slovenských autoriek spojená s párty lokálnych DJov a DJa Fingerblast z Londýna.
Táto akcia sa konala v minulosti

DJs Lineup:


DJ Fingerblast (trance, donk, bassline, happyhardcore)

Kristie Kardio (techno)

Barbellay (acid techno, tribe, trance)

Kodiki (nightcore, rave, hyperpop)

Lemonwhore (techno, psytrance, darkpsy)

Queen Karma (trash pop)

 

Výstava:

Dorota Jedináková 

Výstava zachytáva ostatné roky autorkinej fotografickej tvorby a je subtilným autoportrétom, exponovaným skrz fotografie iných ľudí, situácií a udalostí. Okrem náhodne či cielene tvorených portrétov, výstave dominujú reportážne fotografie, či na prvý pohľad bežné momentky. Často však ide o obrazy zobrazujúce komplexné scény a nikdy nie je úplne jasné, či ich niekto pripravil kvôli fotografovaniu alebo sa udiali napriek a nezávisle od neho. Fotoaparátom zastavené, nedokončené situácie, akcie či udalosti ponechávajú otvorený priestor na vlastnú interpretáciu diváka či diváčky, čím vzniká nekonečná slučka, projekt bez konca.

Michaela Majdánová 

“V mojej hlavnej téme sa zaoberám rýchlymi skicami jedla, čo je tiež jedna z tém s ktorou viacmenej vnútorne bojujem. Príliš často dávam veľký dopad na jedlo a to ventilujem práve v mojich kresbách. Tému si v svojej hlave príliš často rozoberám, no napriek tomu nie som s ňou 100% vysporiadaná. Predstavujem Vám teda výber z môjho denníku jedla, pri ktorom kombinujem viaceré techniky.”

Sieťotlač

Sieťotlač workshop! Priamo na mieste si môžeš potlačiť akýkoľvek kúsok oblečenia jedným alebo viacerými dizajnami od Branislava Dekréta za pár eur. 

Merch

Počas podujatia si môžeš zakúpiť merch od Joy Research Institute, Branislav Dekrét a taktiež tričká s fotografiami Doroty Jedinákovej.

Vstupné: voľný vstup >> 22:00 >> 8€