koncert
party
Hustopeče: Pio Squad LIVE / DJ J.Kid / DJ Metys / DJ Vec

Dojdi sa pripiecť na HustoPeče - pri vysokej teplote, sprudka a z každej strany! Aj vo februári si pre teba Vec pripravil hustý hiphopový lineup.

Táto akcia sa konala v minulosti


Koncertom ťa rozseká česká rapová kapela Pio Squad, šetriť ťa nebudú ani sety od DJ J.Kida (Pio Squad) a DJ Metysa. Ako správny hostiteľ ťa svojim setom pohostí aj sám DJ Vec.

------

vstup: 6€
18+

Fb event

Pio Squad
Klasický český rap z konca 90. tych rokov, ktorý dnes patrí už k legendárnym a rešpektovaným priekopníkom žánru v našich končinách. Kapela spolupracovala s mnohými osobnosťami nielen českého, ale aj slovenského hiphopu ako Vec, Zverina, Supa, Delik, Čistychov, Slipo atď. Ich nahrávky Punk is Dead (2006) a Stromy v bouři (2016) si odniesli ocenenia za najlepšie hiphopové albumy v žánrových cenách Anděl. Rok 2019 bude pre Pio Squad v znamení veľkých osláv - na jeseň totiž kapela oslávi svoje už 20. narodeniny. Okrem toho dvaja členovia Eurodel a Efko plánujú vydať sólové albumy.

DJ J.Kid
Súčasťou Pio Squad od jeho vzniku je aj DJ J.Kid, ktorý už v polovici 90.tych rokov ako jeden z prvých DJov v Čechách hral rap a hiphop. Jeho selekcia rozhýbe všetky vekové kategórie - v starostlivo vyberaných setoch nájdeš všetko od klasiky po new school.

DJ Metys
patrí k ľudom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

Organizačné info: V priestoroch KC Dunaj sa bude v čase konania eventu pohybovať fotograf. Ak sa nájdete vo fotoreporte a nesúhlasíte so zverejnením vašej fotografie, napíšte prosím na kcdunaj@kcdunaj.sk.