galéria
koncertná sála
iné miesto
Pálffyho palác
Zámocká 47, 81101 Bratislava
Pálffyho palác na Zámockej ulici je národnou kultúrnou pamiatkou z polovice 17. storočia. Očarí vás svojou nezameniteľnou atmosférou, fantastickou akustikou a historickými priestormi, ktoré sú pozostatkami časti paláca rodu Pálffyovcov. V paláci sa nachádzajú galérie Statua (sochy) a Pálffy (výtvarné umenie a fotografia), a priestor pre spoločenské podujatia.

program

Die Nacht - večer piesní

Ne 12.2.2023 18:00

Komplex Pálffyho paláca nechal postaviť Pavol IV. Pálffy v rokoch 1646 až 1653 v priestore medzi dnešnými ulicami Zámockou, Svoradovou a Škarniclovou. Rozhodol sa tak počas rekonštrukcie hradného paláca v Prešporku, ktorú viedol a sčasti aj financoval. Palác mal tri obostavané nádvoria, jedno otvorené hospodárske nádvorie a výnimočné záhradné krídlo so schodiskovým pavilónom.

Dnes je Pálffyho palác po rozsiahlej rekonštrukcii, ktorá zachránila zvyšky vzácnej národnej pamiatky. Vďaka nej si aj vy môžete užiť výnimočnú atmosféru tohto historického miesta. Renesančný palác je tým pravým miestom pre vaše jedinečné eventy, konferencie, výstavy, oslavy či koncerty, ktoré navždy zostanú vo vašej pamäti aj v srdci.

Galéria Pálffy - klik pre info a aktuálne výstavy

Galéria Statua - klik pre info a aktuálne výstavy

 

Kontakty:
Martin Zúbek - Organizovanie spoločenských udalostí

Mobil: 0948 045 896

 

Xénia Letrichová - Organizovanie výstav - Kurátorka

Mobil: 0908 767 187