kúpaliská a jazerá
Letné kúpalisko Tehelné pole
Odbojárov, 83104 Bratislava
Kúpalisko Tehelné pole je tradičné bratislavské kúpalisko s troma bazénmi pre plavcov aj pre neplavcov, deti, mladých, seniorov, rodiny.

Kúpalisko Tehelné pole je otvorené denne od 10:00 do 20:00.

Voda má 22C, aktuálna kapacita  je 1350 osôb.

Vstupenky sa dajú kúpiť online, a tradične aj na mieste.

Vstup je bezbariérový, rovnako ako celý areál.  Kúpalisko má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna.

Vstupné do mestských kúpalísk: vstupenky za 4€ na celý deň, 3,50€ po 17:00, k dispozícií sú aj permanentky na 10 vstupov za 35€, sezónne permanentky za 99€, a výrazne zľavnené sezónne permamentky pre deti, seniorov, a ŤZP.

Cena jednorazových lístkov je jednotná pre všetky vekové skupiny. Zľavy pre seniorov a držiteľov ŤZP/ŤZP-S preukazu na jednorazové lístky je možné uplatniť iba pri osobnom nákupe priamo na kúpalisku.

Dieťa do 3 rokov má vstup na kúpaliská zdarma.

Atrakcie:
trojdráhová šmykľavka, detské ihrisko, stoly na stolný tenis, ihrisko s trávnatým povrchom, beachvolejbalové ihrisko

Občerstvenie:
Bufet, stánok s ľadovými nápojmi a ovocnými pohármi s jogurtom, nájdete tu aj obľúbené pravé belgické hranolky od Orbis Street Food

Ostatné služby:
WC, sprchy, kabínky na prezliekanie, za príplatok možnosť požičať si športové potreby, slnečník, lehátko, uschovať si cennosti

Výťah pre imobilných občanov:
Letné kúpalisko Tehelné pole má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna. STaRZ ponúka riešenie pre návštevníkov LK Tehelné pole pomocou elektrického spúšťacieho zariadenia do bazéna (model PAL), výťah môže byť využitý na ľubovoľnom mieste pri bazéne. Pri vstupe na kúpalisko požiadajte prosím personál prevádzky o možnosť použitia výťahu.

Pozor: platby realizujú iba v hotovosti