kúpaliská a jazerá
Letné kúpalisko Tehelné pole
Odbojárov, 83104 Bratislava

Kúpalisko Tehelné pole je tradičné bratislavské kúpalisko s troma bazénmi plavcov aj pre neplavcov, deti, mladých, seniorov, rodiny.

Vstup je bezbariérový, rovnako ako celý areál.  Kúpalisko má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna.

Atrakcie:
trojdráhová šmykľavka, detské ihrisko, stoly na stolný tenis, ihrisko s trávnatým povrchom, beachvolejbalové ihrisko

Občerstvenie:
Bufet, stánok s ľadovými nápojmi a ovocnými pohármi s jogurtom, nájdete tu aj obľúbené pravé belgické hranolky od Orbis Street Food

Ostatné služby:
WC, sprchy, kabínky na prezliekanie, za príplatok možnosť požičať si športové potreby, slnečník, lehátko, uschovať si cennosti

Výťah pre imobilných občanov:
Letné kúpalisko Tehelné pole má výťah pre imobilných návštevníkov, ktorí sa nedokážu dostať do bazéna bez pomoci, alebo sú pre nich neprekonateľnou prekážkou aj schody do bazéna. STaRZ ponúka riešenie pre návštevníkov LK Tehelné pole pomocou elektrického spúšťacieho zariadenia do bazéna (model PAL), výťah môže byť využitý na ľubovoľnom mieste pri bazéne. Pri vstupe na kúpalisko požiadajte prosím personál prevádzky o možnosť použitia výťahu.

Pozor: platby realizujú iba v hotovosti