letný festival
SunDance Festival 2023

Dva dni najväčšieho tanečného festivalu na Slovensku na tradičnom mieste v r.o. Zemplínska šírava – Lúč.

Táto akcia sa konala v minulosti

Aj tento rok Vás čaká overený festivalový areál s top SK-CZ DJs, zahraniční headlineri3 tanečné pódiá, dychberúca fire/fxs show, tématická audiovizuálna show, štýlová VIP terasa, chill zóna, k tomu PartyBoat (party plavby loďou okolo Šíravy s Vašimi obľúbenými DJs) a 2 dni tanečnej hudby spojené s rekreáciou pri vode na pláži, tak veríme, že si znova užijeme tradičnú SunDance atmosféru a ďalšie novinky, ktoré umocnia Váš zážitok.

Johnny de City - obľúbený slovenský dj a producent, miláčik publika a naša stálica nebude chýbať toto leto na ďalšom ročníku SunDance. Johnny má za sebou skvelý rok, kedy predstavil svoj debutový singel Eleanor, ktorý otvára naše minuloročné aftermovie, predstavil sa so svojimi shows na Taiwane a úspech znásobuje svojim projektom Mashup Avenue a skvelými videami Mashup on the Go, s ktorými sa stal najsledovanejšim SK-CZ DJom na TikTok.

Saidorsen - Z návštevníka a fanúšika až na stage ako dj a dnes jeden z členov tímu festivalu. Aj takto by sme mohli definovať cestu nášho kamaráta a dja pochádzajúceho z Prešova. Blízke su mu žánre melodic house, melodic techno a afro house, ktoré prezentuje vo svojich setoch ako aj v jeho projekte Musical Soul, ktorý ma za sebou niekoľko skvelých edícii na netradičných a zaujímavých miestach. Svoj sound Vám predstaví aj toto leto na SunDance a Vy sa máte určite na čo tešiť.

Vstupné: 2-dňová vstupenka 17,99€ / VIP 2-dňová vstupenka 34,99€

Odporúčame

Ne(s)pútaní. Venované pamiatke Erika Bindera.

4.10.2023 - 24.11.2023 / Galéria Slovenského rozhlasu

TIP

Generácia Z: Krása nevídaná

Št 19.10.2023 / DPOH

TIP

Tajomné variácie

So 16.12.2023 / Divadlo vo Veži (Ateliér Maroša Kramára)

TIP