letný festival
FLAAM festival 2023

Ostrov pozitívnej deviácie. Malé ihrisko pre veľké deti. Dvojdňová bitka s letnou nudou. Flaam.

Táto akcia sa konala v minulosti

Flaam festival je jedným z mála menších domácich festivalov, ktoré prinášajú na Slovensko aj zaujímavé zahraničné mená. Inak to nebude ani tento rok.

"Od svojho vzniku v roku 2014, keď sme Flaam založili ako partia kamošov, festivalových nadšencov a milovníkov umenia, vyrástol na jeden z najzaujímavejších medzinárodných letných festivalov na Slovensku, ktorý je úplne (ale úplne) iný ako všetky ostatné. Aspoň podľa nás. Prečo?

Flaam je jedinečný kvôli svojej intímnej atmosfére (má obmedzenú kapacitu na 1200 návštevníkov a všetky pódiá sú tak blízko k davu pod nimi, ako sa len dá), hravému prístupu (aký iný festival ťa po prehýrenej noci vyženie na trojhodinovú túru na najbližší kopec?) a odvahe prezentovať čerstvé a zaujímavé umenie trocha inak. Môže to byť čokoľvek – hudba, divadlo, film, dizajn, jedlo, káva, origami – súčasťou Flaamu môže byť všetko, čo nie je nuda. Okrem reggae. Jedine, že by ho hral dredatý islandský producent na xylofóne. Inak sľubujeme, že reggae na Flaame nikdy nebude. Nikdy."

Viac o programe

Vstupné: 35€ - 40€ / ZŤP 15€ / skupinový lístok 175€ 

Odporúčame

Svetlý zajtrajšok

Št 29.2.2024 / Kino Lumière

TIP

Ján Triaška - Double Trouble

21.2.2024 - 28.4.2024 / Zoya Museum

TIP

Ekovýchova na Kamzíku

Ne 3.3.2024 / Centrum ekovýchovy a lesnícke arborétum Kamzík

TIP

DakhaBrakha (UA) - 20th Anniversary Tour

Št 12.12.2024 / Majestic music club

TIP