letný festival
Cibula Fest 2023

V pohraničnom pásme medzi Českou a Slovenskou republikou sa uskutoční 14.ročník Cibula festu, na ktorom sa každoročne zíde to najlepšie, čo ponúka komerčná česká a slovenská hudobná scéna. Do festivalového programu pribudol ďalší deň, netradične nedeľa, počas ktorej ako hlavná hviezda vystúpi Pavol Habera a Team.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Potvrdení účinkujúci: Kabát, Tublatanka, MiraiHorkýže Slíže, Traktor, Harlej, No NameHelenine očiTomáš Klus, Pavol Habera a Team, Peter Nagy a IndigoMajself, Kali a Peter Pann, Sima, Gladiator a ďalší.

„Každý rok sa snažíme posúvať festival ďalej a skvalitňovať jeho program. Po náročnom období, kedy sme kvôli pandemickým obmedzeniam nemohli pripraviť dva plnohodnotné ročníky, nám minulý rok potvrdil, že dopyt po festivalovej zábave je stále stále obrovský. Preto sme sa rozhodli, že v tom nadchádzajúcom pripravíme program, aký sme ešte nemali. Tomu sme, samozrejme, museli aj prispôsobiť ceny vstupeniek, ktoré sú však v porovnaní s podobnými podujatiami a takými hviezdami stále výhodné. A my veríme, že naši návštevníci naň nikdy nezabudnú,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

Vstupné: permanentka 60€ / jednodňová vstupenka 29€

Odporúčame

Tori a Lokita

Kino Lumière / Slovenská národn...

TIP

BJD 2023: The Comet Is Coming (UK)

Pi 20.10.2023 / A4 Studio, Trnavská cesta 39

TIP

Generácia Z: Krása nevídaná

Št 19.10.2023 / DPOH

TIP

Jozef van Wissem (NL) a Kristof Hahn (DE): Nu Sound of...

Pi 24.11.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry

TIP