letný festival
4 Brothers Festival 2023
4 Brothers Festival sa koná koncom júla v prešovskom amfiteátri. Pre návštevníkov je pripravený program plný zaujímavých interpretov zastupujúcich rôzne hudobné žánre.
Táto akcia sa konala v minulosti

Program 

O.S.T.R. je päťnásobný držiteľ „poľskej Grammy“ = ceny Fryderyk. Aj keď je jedným z najúspešnejších hudobníkov v Poľsku, v jeho tvorbe nehľadajte kompromisy.
Za 20 rokov sa totiž vypracoval z lídra freestyle battle scény na čestného občana mesta Łódź.
L.U.Z.A.
Priamo z Petržalky sa na prešovskom amfíku predstaví legendárna trojica Čistychov, Slipo a Hajtkovič. Tri mená a štyri písmená nazbierali za vyše 20 rokov na scéne množstvo známych šlágrov, ktoré ocení každý návštevník festivalu.
Skankan – ska legenda z Poľska hrajúca od roku 1993. Skoro 30 rokov na scéne no páni stále dokážu nazbierať množstvo energie. Poctivý mix Ska, reggae a rock’n’rollu Ťa prevedie od jamajky, cez zasmradené anglické kluby až do poľských krčiem. Všetko to umocňuje výrazná dychová sekcia, ktorá by roztancovala aj najväčších lenivcov.
A Chance to Survive
Po piatich rokoch sa na náš fest vracia Humenská partička Chance to survive. Ich posledný počin EP dust to dust nájdeš na všetkých streamovacych službách no určite si nenechaj ujsť ich set naživo v Piatok na 4BF.
Mr. Erbie
Tento Kanaďan je známy svojími medzinárodnými undergroundovými spoluprácami. Reprezentujúci Toronto a tento rok ho budeš mať možnosť vidiet na 4BF 2023.
a ďalší

Viac info

Vstupné: permanentka v predpredaji 20€

Odporúčame

bazén (bez vody)

24.10.2023 - 22.11.2023 / V-klub (Véčko)

TIP

Generácia Z: Krása nevídaná

Št 19.10.2023 / DPOH

TIP

Vladimir 518 & Sifon (CZ)

Št 19.10.2023 / Slovenská národná galéria Bratislava

TIP

Pressburger Fight Club

Po 30.10.2023 / DPOH

TIP