koncert
Whithe
Čaká vás koncert známeho slovenského producenta Whithe v komorných priestoroch galérie.
Táto akcia sa konala v minulosti

Whithe
Whithe je pseudonym Samuela Škodu, bratislavského producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes melancholického ambientu, techna a future garage. Whithe primárne vydáva svoje skladby pod tokijskou značkou Mango Alley, ale v minulosti sa jeho meno objavilo aj na iných zahraničných značkách, ako sú napríklad anglický Insight Music, ruský Imminent alebo americký Nama Recordings.

V roku 2015 sa zúčastnil Redbull Bass Music Academy v Prahe a to mu umožnilo častejšie hrávať aj v zahraničí. V roku 2017 mal jeho prvé turné s ruským producentom Fjordwalkerom, v roku 2018 mal jeho druhé turné s Jimmy(m) Pé a Bulp, pričom tento rok chystá európske turné v príležitosti vydania jeho debutového albumu.

Jeho Accidents EP bolo kritikmi označované za dielo so svetovým zvukom a track Mistakes sa dostal na svetovo známy Youtube kanál MrSuicidesheep. Whithe mal možnosť podporovať mená ako sú Kiasmos , Nina Kraviz alebo Thunder Caat, a je tiež aj rezidentný DJ v bratislavskom Subclube. V tomto roku sa objaví na festivaloch Pohoda, Grape, Outlook Festival, Dimensions Festival alebo Whoneedslyrics.

--------

Vstup: 6€

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor DOT. Contemporary Art Gallery. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

The Florida Project

Pi 25.10.2019 / Kino Lumière

TIP

Protest

St 27.11.2019 / Kino Mier Modra

TIP

Noc divadiel 2019

So 16.11.2019 / Bratislava

TIP

Saténové Ruky

So 21.12.2019 / .klub pod lampou

TIP