koncert
Whithe
Čaká vás koncert známeho slovenského producenta Whithe v komorných priestoroch galérie.
Táto akcia sa konala v minulosti

Whithe
Whithe je pseudonym Samuela Škodu, bratislavského producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes melancholického ambientu, techna a future garage. Whithe primárne vydáva svoje skladby pod tokijskou značkou Mango Alley, ale v minulosti sa jeho meno objavilo aj na iných zahraničných značkách, ako sú napríklad anglický Insight Music, ruský Imminent alebo americký Nama Recordings.

V roku 2015 sa zúčastnil Redbull Bass Music Academy v Prahe a to mu umožnilo častejšie hrávať aj v zahraničí. V roku 2017 mal jeho prvé turné s ruským producentom Fjordwalkerom, v roku 2018 mal jeho druhé turné s Jimmy(m) Pé a Bulp, pričom tento rok chystá európske turné v príležitosti vydania jeho debutového albumu.

Jeho Accidents EP bolo kritikmi označované za dielo so svetovým zvukom a track Mistakes sa dostal na svetovo známy Youtube kanál MrSuicidesheep. Whithe mal možnosť podporovať mená ako sú Kiasmos , Nina Kraviz alebo Thunder Caat, a je tiež aj rezidentný DJ v bratislavskom Subclube. V tomto roku sa objaví na festivaloch Pohoda, Grape, Outlook Festival, Dimensions Festival alebo Whoneedslyrics.

--------

Vstup: 6€

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor DOT. Contemporary Art Gallery. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

BRaK - Bratislavský knižný festival 2020

11.9.2020 - 13.9.2020 / Nová Cvernovka

TIP

Erik Truffaz Quartet

Po 28.9.2020 / Ateliér Babylon

TIP

Zvuk for Modra 2020

24.7.2020 - 26.7.2020 / Modra

TIP

Parazit (čiernobiela verzia)

Po 8.6.2020 / Kino Lumière

TIP