koncert
Vltava (CZ) & Terrible 2s
Koncert stálice českej klubovej a festivalovej scény Vltava spolu s bratislavskou alternatívnou kapelou Terrible 2s.
19.07.2024, Pi
Pink Whale
18:30

Vltava vznikla v roku 1986. Jedna z najosobitejších českých kapiel je odvtedy stálicou českej klubovej a festivalovej scény. Pestré skladby plné obrazov a hudobnej ľahkosti spoľahlivo zasahujú poslucháčov všetkých generácií. Na jej čele stojí herec, spevák, gitarista, autor textov a hudby Robert Nebřenský.

Vltava zahrá prierez svojej histórie a súčasne predstaví najnovšie piesne z aktuálneho albumu "Spass muss immer sein", vďaka ktorému bola nominovaná na Cenu Anděl 2022 na Skupinu roka.

Terrible 2s je kapela, ktorú založili v roku 2020 štyria členovia slovenskej legendárnej skupiny „Živé kvety“: Lucia Piussi, Agnes Lovecká, Mišo Lašán a Juraj Mironov. Rok potom natočili svoj debutový album „Na vrchole síl“. Časť skladieb nahrala kapela naživo a časť vznikla na podkladoch elektronických beatov. “Dá sa povedať, že sme si splnili svoj hip-hopový sen, aj keď to nakoniec to až tak ortodoxný hip-hop nie je” vraví Agnes. Určite sa ale pripravte na silnú dávku spievanej a miestami rapovanej bratislavskej poézie.

Odporúčame

Anatómia pádu

27.6.2024 - 29.6.2024 / Kino Lumière

TIP

Oppenheimer

So 22.6.2024 / Kino Lumière

TIP

Nežiaduci

Kino Kultúrka Stupava / Kino Film...

TIP

Pohoda_FM live: SJU

Ut 25.6.2024 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

TIP