koncert
Till Lindemann
Lindemann predstaví nové aj staré piesne, brutálne videá aj špeciálne pyrotechnické efekty. Koncert je presunutý do NTC.
Táto akcia sa konala v minulosti

Líder nemeckej skupiny Rammstein, talentovaný hudobník, veľký poet a fenomén na hudobnej scéne. To je spevák a skladateľ Till Lindemann, ktorý má neuveriteľnú charizmu, famóznu hlasovú silu a niekedy až desivú energiu. Milujú ho milióny fanúšikov na celom svete, ktorí si nenechajú ujsť ani jedno turné. Jeho koncerty sú pôsobivé ako sopečná erupcia, plné vizuálnych efektov a pyrotechniky. A vy ich 20. januára môžete zažiť na vlastné oči a uši!

58-ročný Till si tentokrát so sebou na turné neberie svojho kolegu z projektu Lindemann, predstaví však skladby z oboch albumov. Till Lindemann a Peter Tägtgren vydali v roku 2015 debutový album Skills In Pills, ktoré sa stretlo s vrelým prijatím nielen fanúšikov ale vďaka kontroverzným textom piesní a sprievodným klipom sa dostalo do povedomia širšej hudobnej verejnosti. Druhý hudobný počin s názvom  F & M  vyšiel v roku 2019 a obsahuje skladby Steh auf, Ich weiss es nicht a Knebel. V hlavnom meste Slovenska predstaví Till Lindemann svoje vlastné Ich Hasse Kinder Tour 2022.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo experimentálnych a nekonvenčných hudobných nápadov, pôsobivé videoprojekcie a pyrotechnické efekty. Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok s Tillom Lindemannom, na tento večer určite dlho nezabudnete. 

Talentovaný hudobník celosvetovo známy silnými textami inscenuje naživo svoje skladby dramaticky, provokatívne až šokujúco. Organizátor podujatia spoločnosť Ticketmedia s.r.o. preto upozorňuje, že koncert je určený osobám starším ako 18 rokov.

Vstupenky od 98€

Vstupenky z pôvodných termínov zostávajú v platnosti. Ak vám nový termín nevyhovuje, máte možnosť ich vrátiť do 21.12. 2022

 

Odporúčame

Brandt Brauer Frick (DE) + BDHS

Št 22.2.2024 / Nová Cvernovka

TIP

TOTO! je Blanka Votavová - Tam, kde spí rybka

7.12.2023 - 25.1.2024 / TOTO! je galéria

TIP

Stepne

Kino Kultúrka Stupava / Artkino Za zrkadlom

TIP