koncert
SUM 41 + Simple Plan (CAN)
Skupina nominovaná na Grammy vyráža na Does This Look All Killer No Filler Tour, európske turné so špeciálnymi hosťami Simple Plan. SUM 41 tým pozýva fanúšikov na oslavu 20. výročia albumov „All Killer No Filler“ a „Does This Look Infected?“.
Táto akcia sa konala v minulosti

„Na našom americkom turné so Simple Plan sme sa veľmi dobre bavili a nevieme sa dočkať, až túto párty prinesieme aj do Európy,“ hovorí spevák Deryck Whibley. „Sme nadšení, že môžeme na turné osláviť výročie našich obľúbených albumov spolu s ďalšími populárnymi hitmi."

V nedávnom exkluzívnom rozhovore pre Rolling Stone sa skupina SUM 41 podelila o prvé detaily pripravovaného ôsmeho štúdiového albumu. Deryck Whibley prezradil, že dvojalbum s názvom „Heaven and Hell“ má potenciál byť najambicióznejším v celej kariére kapely. Polovica albumu smeruje späť k pop-punkovým koreňom (Heaven), zatiaľčo druhá je striktne metalová (Hell).

Spoločne s hlavným headlinerom punk-rockového gala večera vystúpi aj ďalšia populárna formácia z Kanady Simple Plan, známa hitmi ako „Perfect“, „Welcome To My Life“, „I'm Just a Kid“ alebo „Untitled“.

Vstupné od 35€

Odporúčame

New York City Night Show

So 17.6.2023 / Red Cat Cabaret Club

TIP

Pančlajn

15.6.2023 - 15.6.2023 / V-klub (Véčko)

TIP

Terrible 2s (krst albumu)

So 9.9.2023 / Pink Whale

TIP

Olja Triaška Stefanović - (Ne)pomníky nezúčastneným

8.6.2023 - 8.7.2023 / Galéria FOG

TIP