koncert
Rust2Dust ft. Zverina
Členovia legendárnych bratislavských kapiel hrajúci už od šialených 90tych a Zverky. Skupina Rust2Dust je skúsenou živou kapelou a práve svojou živelnou a energiou nabitou show presvedčí aj náročného diváka.
Táto akcia sa konala v minulosti

Lineup:

Rust2dust ft. Zverina

Rust2Dust sú domácou metalovou stálicou, ktorá si pomerne rýchlo upevnila svoju pozíciu na špici slovenskej metalovej scény. Vznikla na troskách úspešnej bratislavskej skupiny Rumburax. Svoje sily spojili
gitaristi Martin „Semish“ Semjan (Candy Core, Rumburax) a Martin „Ondro“ Ondrejička (Core F.S., Rumburax),
basgitarista Richard „Richie“ Potzner (Core F.S., Rumburax), bubeník Marek Matejov (Canis Lupus, Rumburax)
a mladý talentovaný spevák Tomáš „Bujón“ Buroň (Arva).

Na ich úspechu majú zásluhu vydané nahrávky: minialbum Dopamine a debutový album Daymare (2011) produkované významným dánským producentom Tue Madsenom, Vortex (2015) a Raz to dáš, ktorý bol finalizovaný legendárnym švédskym štúdiom Fascination Street (2020).

Skupina za krátku dobu svojej existencie už stihla nazbierať skúsenosti po boku takých és, akými sú americkí brutalisti Lamb of God, dánski metaloví experimentátori Mnemic či stálice českého metalu Arakain.

Je prvou slovenskou kapelou, ktorá si zahrala na jednom z najlegendár­nejsich a najväčších metalových festivalov v Európe Wacken Open Air. 

Od roku 2014  kapela spolupracuje aj s raperom Zverinom.

Vstupné: 10€

Odporúčame

Ondřej Sekora - Známy aj neznámy

7.6.2024 - 1.9.2024 / Danubiana Meulensteen Art Museum

TIP

Prago Union & live band (CZ)

Pi 30.8.2024 / Pink Whale

TIP

Pamfir

St 24.7.2024 / Kino Lumière

TIP