koncert
Maok, Mitsch Kohn, Sascha ´cellist - Inner dance - hudobná ceremónia

Inner Dance hudobná ceremónia Maok a Mitsch so špeciálnym hosťom Sascha´ Cellist.

Táto akcia sa konala v minulosti

Inner Dance hudobná ceremónia Maok a Mitsch so špeciálnym hosťom Sascha´ Cellist.Pozývame Vás na hudobno-tanečnú ceremóniu, ktorou vás prevedie trio Maok – Mitsch Kohn so špeciálnym hosťom Sascha´Cellist. Toto hudobné spojenie vzniklo náhodne nedávno na jednom európskom letnom festivale. Hoci každý z nich je sám o sebe jedinečný vo svojej improvizačnej tvorbe, spolu vytvárajú ešte ďalší hudobný rozmer.

Umelci Vás prevedú hudbou v niekoľkých vlnách. Od rytmickej tanečnej, počas ktorej môžete nechať svoje telo len tak plynúť a dovoliť si uvoľniť fyzické aj psychické napätie, až po meditačno-relaxačnú časť, kde sa môžete nechať previesť exkurziou do hlbín vášho vnútra.

Opísať krásnu hudbe je ako spievať o pestrých farbách, preto Vás radšej pozývame tento hudobný zážitok precítiť na vlastnej koži.

---------

Vstup: do 6.1.2020 20€ / potom 25€ / na mieste 30€

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Kvet Života. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Mutanti

St 28.10.2020 / GUnaGU

TIP

Cestovateľské kino: Portugalsko

Ut 8.12.2020 / Dunaj˜

TIP

Generácia 909,76

26.6.2020 - 10.1.2021 / Slovenská národná galéria Bratislava

TIP

Na okraji záujmu

8.7.2020 - 25.10.2020 / Stará radnica

TIP