koncert
Lucie Bílá
Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska divákom predvedie skladby naprieč svojim repertoárom – od aktuálnych noviniek až po najväčšie hity svojej kariéry. Počas koncertu zaznejú napr. skladby ako sú Láska je láska, Zpíváš mi requiem či muzikálový Most přes minulost. S dovolením slávnej slovenskej interpretky Lucie rada pridáva na záver aj jedno prekvapenie pre svoje milované slovenské publikum.
Táto akcia sa konala v minulosti

Lucie Bílá patrí v Čechách a na Slovensku k najpopulárnejším speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania. Medzi muzikály, v ktorých hrala a spievala, patria Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atď.

Vydala rad sólových albumov a piesne ako Láska je láska, Trouba či eSeMeS, ktoré pozná takmer každý. Zažiarila aj vo filmoch, ako sú napr. Princezna ze mlejna, Král Ubu alebo Čas dluhů. Za svoj najväčší doterajší úspech považuje dve vystúpenia na festivale Pražská jar 98.

Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení - televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a ďalších.

Vstupné: od 69€ / 119€

 
 

Odporúčame

Fórum dizajnu 2024

3.5.2024 - 31.5.2024 / Galéria dizajnu Satelit

TIP

Hungarian Gastro & Craft Fair 2024

6.6.2024 - 9.6.2024 / Bratislavský hrad

TIP

Kopny! Buchny! Ric!

St 5.6.2024 / DPOH

TIP