koncert
Laura Weng (live) + Quatro Emocione (live) + Afterpárty
Ďalších z koncertných štvrtkov na Šafku. Tentokrát sa vo večerných hodinách na hlavnom pódiu naživo predstavia Laura Weng a Quatro Emocione. Po koncertoch sa bude konať aj afterparty.
Táto akcia sa konala v minulosti

Laura Weng

Od roku 2014 sa predstavovala na rôznych podujatiach a festivaloch v úlohe vokalistky. Či to už boli menšie pódiá alebo práve naopak - O2 aréna v Prahe, kde vystúpila až 3 krát.

Laura sa postupne odhodlala ku kroku vydať svoj debutový singel "Boy on the street". Urobila tak v deň svojich narodenín a v tejto tradícii sa rozhodla aj pokračovať. Presne o dva roky neskôr vydala svoj prvý album Aura. Ten obsahuje 8 skladieb v slovenskom aj anglickom jazyku a všetky pesničky produkoval slovenský producent Jureš z kapely Fallgrapp.

Na albume sa nachádzajú pre Lauru osvedčené mená ako Peter Kunzo (kláves), Mattia Müller (bicie) a Miloš Bulík (basa), ale taktiež aj niekoľko nových spoluprác. Hosťovania na skladbe Goddess prijal trumpetista Mychal Cálik a v skladbe Rosesecco "featuje" mladý slovenský spevák The Curly Simon.

Vystúpenie Laury Weng na Šafku s kapelou si budete môcť užiť v zložení: Peter Kunzo na klávesy, Mike Bobula na gitaru, Miloš Bulík na basu a Luboš Ambrozai na bicie.

Quatro Emocione
Autorský projekt basgitaristu Miloša Bulíka, známeho z formácií Space Cats, La3no Cubano, Erik Šulc & Tribal Colours, Isobutane a ďalších. V máji roku 2021 vydal svoje debutové EP Cheetahs In Danger, pojednávajúce o medziľudských vzťahoch, žúroch a v neposlednom rade o gepardoch ako ohrozenom živočíšnom druhu. Save the cheetahs…!

Quatro Emocione odohrá koncert v zložení:
Kristína Smetanová - vocaloid, vocals
Miloš Bulík - bass
Peter Kunzo - synths
Martin „Isobutane“ Krajčír - synths
Peter Bulík - guitar
Vlado Paška – drums

Odporúčame

Tizian - ríša farieb

So 10.6.2023 / Kino Nostalgia

TIP

Mimi

Slovenská národná galéria Brat...

TIP

Nič

Kino Lumière / Slovenská národn...

TIP

Viva Musica! Cello Appassionato

So 8.7.2023 / Záhrada Domu Albrechtovcov, Kapitulská 1

TIP