koncert
Korben Dallas / Bazén tour + David Stypka & Bandjeez (CZ)

Korben Dallas pokračujú v Bazén Tour aj na jeseň!

07.11.2019, Št

Na jeseň sa Bazén Tour ešte raz vráti do Bratislavy, kde sa ako špeciálny hosť predstaví aj vynikajúca česká skupina David Stypka & Bandjeez.

Členovia kapely:
Juraj Benetin - gitara
Igor Guttler - bicie
Lukáš Fila - basgitara

špeciálny hosť: David Stypka & Bandjeez

Korben Dallas
Debutový album "Pekné cesty" (2011), ktorý vznikol ako živá nahrávka z koncertu, bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii album roka – cena kritikov.

Výraznejšie sa kapela Korben Dallas presadila s druhým albumom "Karnevalová vrana", ktorý vyšiel v roku 2013 vo vydavateľstve Slnko Records. "Karnevalová vrana" sa dostala na prvú priečku v albumovom rebríčku slovenskej verzie iTunes aj Spotify, a na Radio_Head Awards 2013 získala skupina ceny za najlepší album, singel (Otec) aj najlepšiu koncertnú skupinu.

Korben Dallas radi spolupracujú aj s inými hudobníkmi a skupinami. V relácii Rádia_FM sa predstavili so špeciálnym hosťom Andrejom Šebanom. V Česku aj na Slovensku odohrali sériu spoločných koncertov s kapelou Zrní, s Janou Kirschner nahrali pieseň Spolu.

Na festivale Viva Musica! a neskôr aj na festivale Pohoda sa predstavili v sprievode symfonického orchestra. Projekt Korben Dallas Symphony bol zaznamenaný aj na albume Kam ideme (2015), na ktorom v skladbe Sen hosťuje aj Aneta Langerová. 

Predtým v roku 2014 skupina Korben Dallas vydala tretí album "Banská Bystrica", po symfonickej odbočke v roku 2017 opäť rockový album "Stredovek".Kapela tento rok (2019) vydala nový štúdiový album Bazén, ktorý produkoval britský producent Eddie Stevens. Na jar ho predstavila na česko-slovenskom turné, v lete na veľkých festivaloch ako Pohoda alebo Grape.

----------

Vstup: 15€ / 20€ na mieste


Odporúčame

Old’s Cool Bratislava 2019

4.10.2019 - 6.10.2019 / Bratislava

TIP

Živé kvety - krst albumu

So 5.10.2019 / .klub pod lampou

TIP

Noc divadiel / Som žena

So 16.11.2019 / Red Cat Cabaret Club

TIP

Rusovský park a lužné lesy na jeseň

So 9.11.2019 / Rusovský park

TIP