koncert
Katarzia + Oliver Torr & Isama Zing + Meowlau x Val + Taomi
Zbierka pocitov a emócií v inotajoch. Aj tak svoj nový album popisuje slovenská hudobníčka Katarzia. Skladby z novej dosky naživo dopĺňa laserová vizuálna show. Nenechajte si ujsť vystúpenie umelkyne, ktorá je bez preháňania jedinou svojho druhu.
Táto akcia sa konala v minulosti

Katarzia

Napriek tomu, že sa Katarzia na slovenskej i českej scéne etablovala už začiatkom minulej dekády, teraz sa jej osobitá tvorba rozpína do všemožných zákutí hudobného univerza, ktoré nemožno skratkovito označovať len jednou žánrovou nálepkou.  Album n5, na produkcii ktorej sa okrem samotnej Katarzie podieľali producenti ako Oliver Torr, Ancestral Vision a Isama Zing, je zároveň ilustráciou toho, ako sa vypláca experimentovať. 

Oliver Torr & Isama Zing

Len ťažko by ste u nás dnes hľadali výraznejšie osobnosti experimentálnej elektroniky.

Český producent Oliver Torr za svoj debutový album Fragility of Context získal prestížne ocenenie Vinyla, ktoré doplnila aj nominácia na Cenu Anjel.

Slovenský multiinštrumentalista a producent Isama Zing si zas tento rok vďaka albumu Blurry AF vyslúžil sošku Radio_Head Awards. Obaja pritom úzko spolupracujú s Katarziou a produkčne sa podpísali aj pod jej aktuálnu nahrávku n5.

Taomi

Výnimočný muzikant a objav z novej školy slovenského R&B je jedným z muzikantov, ktorého Katarzia predstaví v rámci spoločných koncertov s mladšou generáciou.

Meowlau x Val

Drumnbass&pop projekt Meowlau x Val vystrelil na domácej scéne vďaka debutovému EP Nevermind vo februári roku 2022. Výrazným atribútom projektu je spojenie dvoch ženských interpretiek - o elektronickú produkciu sa stará Laura Jašková (Meowlau) a pesničkami zaznieva nezameniteľný hlas.

Vstupné: 15-17€

  

Odporúčame

Lucie Bílá

Ne 25.6.2023 / Šimák Zámok Pezinok

TIP

Karel Koch a Dušan Jurkovič - Človek Človeku

29.10.2022 - 26.2.2023 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica

TIP

Pohoda_FM live s Danielom Kordíkom

Ut 31.1.2023 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu

TIP

Svety Jindřicha Chalupeckého

23.11.2022 - 19.3.2023 / GMB - Mirbachov palác

TIP