koncert
Juraj Burian Jazz project
Trojica hudobníkov spríjemní džezu-chtivým poslucháčom letný večer na čarovnom Nádvorí sv. Jána Nepomuckého, ktoré sa skrýva v útrobách komplexu Primaciálneho paláca.
Táto akcia sa konala v minulosti

Celosvetovo uznávaný slovenský gitarista Juraj Burian si pozval svojich hudobných priateľov - basgitaristu Juraja Grigláka a švédskeho bubeníka a skladateľa Johana Svenssona. Táto trojica spríjemní džezu-chtivým poslucháčom letný večer na čarovnom Nádvorí sv. Jána Nepomuckého, ktoré sa skrýva v útrobách komplexu Primaciálneho paláca. Zaznie jedinečný program vlastných skladieb a aranžmánov pripravený špeciálne na tento večer.

Miesto konania: Nádvorie sv. Jána Nepomuckého (Primaciálny palác), v prípade nepriaznivého počasia sa koncert presunie do Koncertnej siene Klarisky.

Hlavný program festivalu

------------

Vstupné: 10€ / 7€ (ISIC, ITIC, seniori nad 65 r.) / 1€ ZŤP
Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal a hodinu pred koncertom na mieste konania.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Spoločnosť J. K. Mertza. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Oheň na mori

Ne 22.8.2021 / Artkino Za zrkadlom

TIP

Brutal Assault 2021

10.8.2021 - 14.8.2021 / Pevnosť Josefov, Jaroměř

TIP

Divadelná Nitra 2021

1.10.2021 - 6.10.2021 / Nitra

TIP

Tolstoys

Ne 22.8.2021 / Hviezdoslavovo námestie

TIP