koncert
party
Indietronica: Papyllon
Záveje hravého indíčka a cencúle tanečnej elektroniky! Zakorčuľujte s nami do kráľovstva kvalitnej hudby a zabavte sa s tými najlepšími festivalovými interpretmi. Skvelú atmosféru nám večer sľubuje kapela Papyllon a zaostávať nebude ani ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto, ktorá nás roztancuje svojou údernou párty selekciou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Papyllon je päťčlenná multižánrová kapela, ktorá mieša to najlepšie z rocku, popu a elektroniky. Verejnosti sa najprv predstavili EP Sink or Swim a svoj potenciál naplno ukázali na debutovom albume Papyllon. Chalani z Papyllon už hrali na najväčších slovenských, českých a ukrajinských festivaloch, pravidelne obiehajú showcasy a môžu sa pochváliť divokým turné po východnej Európe. Nedávno vydali dva single – What About Tonight a All The Time pod holandským vydavateľstvom, ktoré boli nasadené do domácich a zahraničných komerčných rádií naprieč USA či v Izraeli. Koncerty tejto kapely bývajú nespútané, plné energie a prekvapení, tak sa máme na čo tešiť!

Diablo & Krto (Indietronica residents) je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

FB event

--------

Vstup: 6€

Odporúčame

Metódy vypočúvania a získavania informácií

Po 28.9.2020 / Artkino Za zrkadlom

TIP

Opera aeterna III

2.9.2020 - 6.9.2020 / záhrada domu Albrechtovcov, Kapitulská 1

TIP

LV100. Ladislav Vychodil a scéna 20. storočia

28.2.2020 - 16.8.2020 / Slovenská národná galéria Bratislava

TIP

Puding pani Elvisovej / Hex

St 26.8.2020 / Tyršák

TIP