koncert
party
Indietronica: Papyllon
Záveje hravého indíčka a cencúle tanečnej elektroniky! Zakorčuľujte s nami do kráľovstva kvalitnej hudby a zabavte sa s tými najlepšími festivalovými interpretmi. Skvelú atmosféru nám večer sľubuje kapela Papyllon a zaostávať nebude ani ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto, ktorá nás roztancuje svojou údernou párty selekciou.
Táto akcia sa konala v minulosti

Papyllon je päťčlenná multižánrová kapela, ktorá mieša to najlepšie z rocku, popu a elektroniky. Verejnosti sa najprv predstavili EP Sink or Swim a svoj potenciál naplno ukázali na debutovom albume Papyllon. Chalani z Papyllon už hrali na najväčších slovenských, českých a ukrajinských festivaloch, pravidelne obiehajú showcasy a môžu sa pochváliť divokým turné po východnej Európe. Nedávno vydali dva single – What About Tonight a All The Time pod holandským vydavateľstvom, ktoré boli nasadené do domácich a zahraničných komerčných rádií naprieč USA či v Izraeli. Koncerty tejto kapely bývajú nespútané, plné energie a prekvapení, tak sa máme na čo tešiť!

Diablo & Krto (Indietronica residents) je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

FB event

--------

Vstup: 6€

Odporúčame

1000 rokov histórie

9.6.2020 - 10.11.2020 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica

TIP

Urban Market 2020 Spring Edition

29.5.2020 - 31.5.2020 / Fakulta architektúry STU

TIP

Do divočiny

12.5.2019 - 31.5.2020 / Schaubmarov mlyn v Pezinku

TIP

Víno pod hviezdami

So 15.8.2020 / Pezinok

TIP