koncert
party
Indietronica: Elections In Deaftown

Rezonujúca indie music a tanečná elektronika pre vycibrených poslucháčov aj párty duše! Indie gitarovka s vplyvom shoegaze, synth-popu a minimalistickej elektroniky sa zlieva v hudbe kapely Elections in the Deaftown, ktorá odpáli svoj koncert. Intenzívne nočné úlety na parkete sľubujú aj ostrieľaní DJi Diablo & Krto.

16.03.2019, So
Dunaj˜
22:00


Elections In The Deaftown
je päťčlenná kapela, ktorá síce začínala ako tanečná indie gitarovka, ale neskôr do svojej tvorby začala vnášať vplyvy iných štýlov ako postpunk či shoegaze. Na podkladoch poctivých basových liniek a špinavého zvuku vytvára melancholické piesne ozvláštnené skreslenými gitarami a klávesovými plochami. Na konte majú debutový album Glue, ku ktorému neskôr pridali EP Minutiae, ktorým sa posunuli skôr k synth-popu a minimalistickým elektronickým zvukom. Elections In The Deaftown sa predstavili na festivaloch Pohoda, Rock For People či Indirekt.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je klubovou scénou ošľahaná dvojica DJov, ktorá vie, čo si parket pýta! Títo párty experti miešajú súčasné skladby s tým najlepším z minulosti k potešeniu našich sluchových aparátov. Vo svojich setoch si idú 80s, ale aj aktuálne indie, glamour či electropop.

Fb event

--------

Vstup: 6€

Odporúčame

Karol Plicka: obraz a pieseň

11.7.2018 - 24.3.2019 / Slovenské národné múzeum (SNM)

TIP

Náš trh v Schaubmarovom mlyne

So 6.4.2019 / Schaubmarov mlyn v Pezinku

TIP

Prísľub úsvitu

Kino Film Europe / Kino Lumière

TIP

Bastille

Ut 28.5.2019 / Refinery Gallery

TIP