koncert
Il Viaggio d’Amore
V Koncertnej sieni kostola Klarisiek zaznie čarovný projekt speváčky a harfistky Arianny Savall – Il Viaggio d´Amore. Jej trio Hirundo Maris prevedie poslucháčov „cestou lásky“ naprieč Európou, obdobiami a kultúrami.
Táto akcia sa konala v minulosti

Trio Hirundo Maris - speváčka a harfistka Arianna Savall, spevák a huslista Petter Udland Johansen a gitarista Michał Nagy, prevedú poslucháčov „cestou lásky“ naprieč Európou, obdobiami a kultúrami.

V programe zaznejú tradičné piesne a tance, zhudobnená katalánska poézia, no i pieseň „Gracias a la vida“ Čilskej speváčky a revolucionárky Violety Parra.

Arianna Savall patrí k univerzálnym hudobníčkam starej hudby, jej skúsenosti so spoločných projektov so slávnym otcom Jordim Savallom sa odzrkadľujú i v jej autorských projektoch akým je aj program tohto večera.

Hlavný program festivalu

-------

Vstupné: 10€ / 7€ (ISIC, ITIC, seniori nad 65 r.) / 1€ ZŤP
Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal a hodinu pred koncertom na mieste konania.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Spoločnosť J. K. Mertza. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Vypredané: Pančlajn

St 18.12.2019 / Dunaj˜

TIP

Colorlove

19.11.2019 - 15.1.2020 / Galéria dizajnu Satelit

TIP

Ján Ošík a Pomstiteľ s fujaru

Po 25.11.2019 / A4 - priestor súčasnej kultúry

TIP

Elity - kriminálny príbeh s politickým pozadím

Št 16.1.2020 / Slovenské národné divadlo - Činohra

TIP