koncert
Il Viaggio d’Amore
V Koncertnej sieni kostola Klarisiek zaznie čarovný projekt speváčky a harfistky Arianny Savall – Il Viaggio d´Amore. Jej trio Hirundo Maris prevedie poslucháčov „cestou lásky“ naprieč Európou, obdobiami a kultúrami.
Táto akcia sa konala v minulosti

Trio Hirundo Maris - speváčka a harfistka Arianna Savall, spevák a huslista Petter Udland Johansen a gitarista Michał Nagy, prevedú poslucháčov „cestou lásky“ naprieč Európou, obdobiami a kultúrami.

V programe zaznejú tradičné piesne a tance, zhudobnená katalánska poézia, no i pieseň „Gracias a la vida“ Čilskej speváčky a revolucionárky Violety Parra.

Arianna Savall patrí k univerzálnym hudobníčkam starej hudby, jej skúsenosti so spoločných projektov so slávnym otcom Jordim Savallom sa odzrkadľujú i v jej autorských projektoch akým je aj program tohto večera.

Hlavný program festivalu

-------

Vstupné: 10€ / 7€ (ISIC, ITIC, seniori nad 65 r.) / 1€ ZŤP
Vstupenky sú v predpredaji v sieti Ticketportal a hodinu pred koncertom na mieste konania.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Spoločnosť J. K. Mertza. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Úplní cudzinci

8.8.2020 - 10.8.2020 / Kino Lumière

TIP

Cestovateľské kino: Portugalsko

Ut 8.12.2020 / Dunaj˜

TIP

SAShE v Tržnici

16.9.2020 - 18.9.2020 / Stará tržnica

TIP

Vinicio Berti

1.7.2020 - 13.9.2020 / GMB - Pálffyho palác

TIP